Wpis z mikrobloga

@Xtreme2007: Za bardzo chcesz łączyć jedno z drugim i robić z tego całość. Świat taki prosty nie jest.
To, że Braun odwalił akcję z gaśnicą, to był skandal, bo jest inteligentny i mógł wyrazić swoje zdanie na ten temat merytoryczną mową - i byłoby o niej głośno.
I nic tamtego wariackiego zdarzenia nie usprawiedliwia. A twierdzenie, że krytycy tamtego wydarzenia nie reprezentują interesu Polaków, jest po prostu typowe dla "włączających myślenie".
@Wirednd: Ale chyba nie zrozumiałeś, problemem nie jest krytyka Browna tylko to że teraz nie ma krytyki ze strony najgłośniej krzyczących o krzywdzie jaką to wyrządził całemu światu a jak jest to marna, nikt nikogo nie ciągnie do odpowiedzialności ani nikt nie krzyczy o wsadzaniu do więzienia.

I nic tamtego wariackiego zdarzenia nie usprawiedliwia. A twierdzenie, że krytycy tamtego wydarzenia nie reprezentują interesu Polaków, jest po prostu typowe dla "włączających myślenie".
@JackobC Trochę nie rozumiem, czego oczekujesz. Zauważ, że krytyka na Izrael idzie z całego świata, również ze strony tych, którzy potępiali zachowanie Browna. Mam wrażenie, że chciałbyś, aby ci, co napisali 3 tweety na temat Browna, napisali teraz 3 tweety na temat zajścia w Izraelu. To dość głupie.

Wydaje mi się, że traktujesz wszystkie sytuacje na świecie tak samo, co jest znowu dość proste. Jeżeli politycy reprezentujący sejm widzą niedopuszczalne zachowanie swojego
@Xtreme2007: OOO NIEEEE BESTIALSKIE MORDERSTWO XDDD a nie czekaj, to bylo zabojstwo w wypadku w wyniku wojny zaczetej przez arabski kult smierci do ktorego sami sie przyznali, przeprosili i wszczeli postepowanie wyjasniajace. Lekow zapomniales wziac xD
@Xtreme2007: Nienawidzę państwa Izrael bo uprawia faszystowską politykę i dokonuje ludobójstwa. Braun nienawidzi państwa Izrael, bo nienawidzi żydów go zamieszkujących, bo jego demony z pustyni są lepsze od ich.
Nie jesteśmy tacy sami.
@Wirednd: Ciężko traktować jednego wariata z gaśnicą który dopuścił się "obrazy uczuć religijnych" tak samo jak morderstwo w ramach zbrodni wojennej Izraela i widzę że ty też nie traktujesz tych sytuacji tak samo.
Moim zdaniem zbrodnie wojenne i morderstwa kwalifikują się na większe potępienie, konsekwencje, Twoim zdaniem zgaszenie gaśnicy w sejmie.
No nie wiedziałem że stosunki międzynarodowe działają tylko w jedną stronę, bo nie widzę przeprosin od 1/2 sceny politycznej Izraela
@JackobC: Nie wiem dlaczego wciskasz co mi się podoba, a co nie. Choć się domyślam dlaczego.

Widzę, ze nie zrozumiałeś. Odnoszę wrażenie, że chciałbyś, aby politycy robili teraz tweety w stylu "Modercy!!!" i byłbyś usatysfakcjonowany. Jeśli tak, to politykiem byłbyś raczej kiepskim. ;)

Nie wiem, czy odwiedzasz inne części internetu, ale potępienie jest wszechobecne. Nie wiem czego jeszcze oczekujesz.
A tylko w ramach pewnych rzeczy do przemyśleń dodam, że tak, śmierć
Chciałbym żeby politycy dostosowali słowa do sytuacji, w przypadku chłopa z gaśnicą niewiele brakowało do twitów w stylu "mordercy" w przypadku morderców już sie hamują.
No polscy politycy to powinni raczej dbać o interesy polaków a jeśli nie interesy polaków to swoich wyborców (co próbują robić swoim upośledzonym "potępieniem" zbrodni wojennych ale tylko troszkę bo przecież to nie jest gaśnica w sejmie)
Wiadomo że twoim zdaniem śmierć polaka albo mordowanie jakiś tam
@JackobC: Tym wpisem tylko potwierdziłeś, że sam nie wiesz czego chcesz, poza robieniem bezsensownej gównoburzy. W ogóle do Ciebie nie dociera co się dzieje na około. W dodatku wciskasz jakieś głupoty, co jest "moim zdaniem", a co sam sobie stworzyłeś, bo w ogóle nie zrozumiałeś treści.

No nic, miłego robienia fermentu w internetach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)