Wpis z mikrobloga

Okazuje się że Slayer zagra przed Ironami... czemu, czemu nigdy Slayer nie może grać jako gwiazda główna, tylko zawsze jako support? Z jednej strony bedą w Poznaniu, tak blisko, nawet na piechotę od biedy bym tam doszła. Zobaczyć Slayera w Poznaniu, to się może już nie zdarzyć. Z drugiej strony Ironów nie lubię i głos Bruce'a w dużych ilościach działa mi na nerwy. A kupić bilet tylko po to, aby zobacyzć Slayera, to trochę drogo...

Co robić, jak zyć....

#metal #koncert #ironmaiden #slayer #jakzyc
  • 6
@gorzka: a to w końcu w hali czy na stadionie jest ten koncert ? Bo ja za założenia olewam spędy pod gołym niebem typu Sonicsphere gdzie stoi się 100m od sceny a dźwiękiem targa wiatr ;). Zresztą widziałem Slayera na dwóch halowych koncertach i wtedy kiedy grali na Ursynaliach, więc nie mam przesadnego ciśnienia.
@Alcoholic_Desacrator: też ich widziałam, dlatego trochę mi szkoda kasy, zwłaszcza że najtańszy bilet kosztuje 160 zł a koncert jest na stadionie, wiec jeszcze jest golden circle, czyli za 160 zł stoi się dość daleko od sceny. No cóz, mam nadzieję że jeszcze wkrótce zagrają w Polsce.