Wpis z mikrobloga

Jak myślicie, jak Konop zrobi odpowiedź to Baxtonowi już całkiem psycha siądzie i z fazy manii przejdzie w fazę depresji, czy mania wejdzie na jeszcze wyższy level i będzie dalej udawał, że nic się nie dzieje?
#famemma
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@marv0oo:

Przyzna się do wszystkich brudów jakie wyciągnie na niego Konop, a następnie sekundę później będzie kontratakować. On już kilka razy powtarzał, że ma w piździe wszystkie ich argumenty, do tych prawdziwych będzie się przyznawał, do fałszywych będzie odpowiadał, plus jednocześnie będzie pizgał w nich swoimi rzeczami, które na nich ma.
  • Odpowiedz
  • 0
@Danzuo: tylko teraz kwestia tego, do jakiego momentu argument "samobiczowanie" będzie działał? Raz powie "tak jestem #!$%@?" drugi raz, trzeci, piąty, ale w pewnym momencie pała się nie przegnie?
  • Odpowiedz
@marv0oo: według mnie po dramie, oglądalność mu spadnie, pod każdym filmem będzie przebijała się fala hejtu. Jedynie Fame MMA i kasa z niego będzie go podtrzymywała przy internecie.

Bojkot Fame MMA (oglądanie z restremow) i skończy się rumakowanie na zawsze
  • Odpowiedz
@marv0oo:

Nie wiem szczerze mówiąc, bo na początku dzisiejszego lajta jak on oglądał jakieś filmiki na swój temat i mu się nie podobały, to widać było, że jest #!$%@?, a na filmach co wrzuca na kanał to stara się kreować, że ma totalny luz.

Koniec końców myślę, że taktyka dobra. Zazwyczaj w dramach jest tak, że jeden twórca wali argument, a drugi stara się z niego wybronić. Tutaj mamy sytuacje taką, że Wardęga pocisnął mu, że jest dwulicową #!$%@?ą i że udawał jego przyjaciela, a za plecami knuł z Nitrem i Dubielem. Boxdel zamiast się z tego bronić, to po prostu powiedział "Tak, tak było, jestem #!$%@?ą" i szybko przeszedł do ataku - Wardędze wyciągnął Boobsmana, a Konopowi KeyDrop. Efekt jest taki, że teraz to Wardęga z Konopem muszą się tłumaczyć, a nie
  • Odpowiedz
  • 0
@Danzuo: i tu pojawia się pytanie - ile razy grubas będzie w stanie mówić "Dobra jestem #!$%@?, idziemy dalej" zanim ludzie powiedzą "dość".

Do tego grubas strzela nie tylko w Wardęgę i Konopa. On strzelał w Golę, Dubiela, Nitro (ten ostatni to kukoldem jest chyba nie tylko w łóżku, ale w całym swoim życiu, bo po tym co grubas mu zrobił, on i tak się z nim spotyka xD), Sypysińskiego
  • Odpowiedz
@marv0oo: to zakłada że on nie przejmuje się niepochlebnymi komentarzami.
A jak dotąd to on żył komentarzami.
Przez chwilę może udawać że ich nie widzi, że ma luz, myśleć że zaraz miną, ale one nie miną
Albo się zmieni o 180 st. i przestanie na nie patrzeć ( co wymaga czasu na zmianę mindsetu) albo się pogrąży.

On teraz zachowuje się jak jakiś niedojrzały nastolatek
  • Odpowiedz
@marv0oo:

i tu pojawia się pytanie - ile razy grubas będzie w stanie mówić "Dobra jestem #!$%@?, idziemy dalej" zanim ludzie powiedzą "dość".


Do końca świata będzie mógł to mówić, bo widownia i tak go nie scancelluje. Jedyną opcją, która mogłaby go "zniszczyć" to jest jest odwrócenie się od niego innych infu. Gdyby teraz ci popularniejsi twórcy stwierdzili, że #!$%@?ć Boxdela i nie chcieliby z nim nagrywać, to rzeczywiście miałby problem, bo samemu nie byłby w stanie utrzymać się na tym poziomie popularności co teraz/w
  • Odpowiedz