Wpis z mikrobloga

#perfumy Siema, dziś zakupiłem Latffa Asad mając również oryginalnego Dior elixir, Asad petarda 8.5/10 ładnie pachnie podobny bardzo do elixira no bajka, dopiero wchodzę w klimaty arabskich tańszych zamienników i szukam fajnych zapachów tego typu, jako drugi zamawiam dziś afnan modest une ponoć bardzo dobry klon diora sauvage, polecacie coś jeszcze?
jozinzbazin_bozy - #perfumy Siema, dziś zakupiłem Latffa Asad mając również oryginaln...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@jozinzbazin_bozy: napisze jako klon / oryginał, Afnan Turathi Blue / Bvlgari Tygar, Afnan 9PM / Ultra Male, Afnan Supremacy Not Only Intense / Nishane Hacivat, Armaf Club de Nuit Intense / Creed Aventus, Afnan Turathi Blue / YSL Tuxedo, Armaf Urban Man Elixir / mix Sauvage i Gisada Ambassador, Midnight Oud / Amouage Interlude, warto też zobaczyć np. Rasasi Hawas. Mnóstwo tych arabów, wymieniłem to co przyszło mi teraz do
  • Odpowiedz
@jozinzbazin_bozy: Khadlaj Shiyaaka Silver, Sotoor Waaw, Detour Noir, The Woods Collection Sunrise/Dusk, Haramain Portfolio Royale Stallion/Neroli Canvas, Kismet Angel(Kismet Magic), Afnan Supremacy Not Only Intense, Rasasi Fattan, Haramain Amber Oud Gold
  • Odpowiedz