Wpis z mikrobloga

Przygotowałem kolejne zestawienie - tym razem zebrałem 10 filmów o kosmitach, które warto zobaczyć: https://500filmow.pl/10-filmow-o-kosmitach-ktore-warto-zobaczyc/.

Serdecznie polecam, bo osobiście wręcz uwielbiam tę tematykę. Widziałem naprawdę dużo niszowych produkcji oraz, rzecz jasna, klasyki gatunku takie jak "Coś" czy "Obcy - ósmy pasażer Nostromo". #film #kino #filmnawieczor #ufo #kosmici
500filmow - Przygotowałem kolejne zestawienie - tym razem zebrałem 10 filmów o kosmit...

źródło: mroczne-spotkanie-2019

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • 3
@cichooo: Arrival to fajny film... Ale, mówiąc szczerze, nie jestem jego super wielkim fanem. Pomysł trochę przekombinowany, realizacja niezła, ale znowuż - Villeneuve potrafi dużo lepiej. Ale gdyby to była lista 15 filmów, to na pewno bym go dodał. :)
  • Odpowiedz
@500filmow: poszedles ostro w oczywistosc negatywnych intencji wobec ziemian. Ja osobiscie nie kupuje narracji gdzie kosmici wymyslaja karkolomny plan na eksterminacje ludzi, gdzie przeciez zakladajac ich mozliwosci technologiczne moga zrobic z nas to samo co my robimy z mrowkami budujac autostrade
Osobiscie dodal bym do listy - "DZIEŃ, W KTÓRYM ZATRZYMAŁA SIĘ ZIEMIA 1951
  • Odpowiedz
  • 0
@quantero: bardzo fajny film, dałem 9/10 - rzeczywiście powinien znaleźć się na liście. Przyznam się, że po prostu o nim nie pomyślałem, układając tę listę. Niestety miejsce też jest ograniczone... :D

PS. Te złe intencje nie dotyczą wszystkich filmów.

  • Odpowiedz
@500filmow: po seansie przy bliskim spotkaniu Spielberga bylem strasznie rozgoryczony. To co najciekawsze skondensował jedynie w kilku minutach dosłownie :)
cieszę się z kazdej aktywnosci na te tematy, będe obserwował :)
  • Odpowiedz
@500filmow W przypadku "Na skraju jutra" byłoby 3 albo 4 bo maszyny były fajne jednak. "Life" to 9 albo 10. "Grawitacja" 7 albo 8. "Star Trek" to 2 albo 3 a "Gwiezdne wojny" 1 albo 2. "Diuna" 4 albo 5 "science score". Ale to już taka moja subiektywna ocena.
  • Odpowiedz