Wpis z mikrobloga

Skończyłem GTA IV oraz dodatki. To jak te historie się ze sobą przeplatają, jakie smaczki się wyłapuje podczas fabuły, to coś świetnego. Super zabawa, teraz czuję ogromną pustkę i nie wiem w co pograć żeby ją wypełnić. Dodam szczerze, że fabuła oraz klimat gry podobał mi się bardziej niż V część, w którą to grałem przed IV. Eh.. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#grandtheftauto #gta
  • 6
@Elo_tu_Ziemia: piękna gra, IV > V. jak nie grałeś to zrób podejście do Max Payne 3. Albo Portal 1/2, choć w to raczej każdy grał. Z otwartych światów nie znajdziesz nic porównywalnie zbilansowanego między fabułą i smaczkami, a dobrym gameplayem, Sleeping Dogs nie było najgorsze. Just Cause, choć to zdecydowanie piaskownica do zabawy, gdzie fabuła jest, żeby była. Ewentualnie jak masz dostęp do PS2 albo kompa, który uciągnie bez lagów emulator
@ADVST: Just cause znam, raczej max payne 3 już mi komp nie udźwignie. Portala mam, wezmę się za niego najprawdopodobniej jak wrócę do HF2 żeby skończyć. Na szczęście w tamtym roku spolszczono wszystkie dodatki do fallouta new vegas, i jakiś czas temu zacząłem fabułę od nowa, więc chyba na razie zadowolę się właśnie tym. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Super zabawa, teraz czuję ogromną pustkę i nie wiem w co pograć żeby ją wypełnić.


@Elo_tu_Ziemia: Sugerowałbym zagrać w Mafie II, data wydania 2010 rok więc w sumie podobnie co czwóreczka jeśli chodzi ramy czasowe. Moim zdaniem pod względem historii tam opowiedzianej jest to (przynajmniej dla mnie) tak naprawdę jedna z lepszych gier gdzie wcielamy się romantyczną postać bohatera tragicznego jakim jest Vito.
Cztero0404 - >Super zabawa, teraz czuję ogromną pustkę i nie wiem w co pograć żeby ją...
Dodam szczerze, że fabuła oraz klimat gry podobał mi się bardziej niż V część, w którą to grałem przed IV.


@Elo_tu_Ziemia: To akurat wcale nie jest czymś dziwnym, jeśli mam być szczery też wolałem bardziej poważną czwórkę od kolorowej piątki. Jakby GTA V jest świetną grą zwłaszcza na ten czas w którym wychodziło, ale jest dla mnie zbyt taka przerysowana i filmowa a jej fabuła taką komedię bardzo często przypomina wręcz
@Elo_tu_Ziemia: jeśli GTA IV i V była udźwignięta, to Max Payne 3 również pójdzie. To ten sam developer i mniej więcej ta sama technologia, a sama gra powstała między dwoma częściami GTA, kiedy Rockstarowi jeszcze się chciało robić coś więcej, niż kalki aktualizacji do GTA Online. Warto ograć dwukrotnie, raz normalnie a drugi z modem FPS totalnie zmieniającym fundament rozgrywki.

Dobra decyzja z wcześniejszym przejściem Half-Life przed Portalem (o ile HF