Wpis z mikrobloga

#przegryw #leagueoflegends No nie da się grać z takimi debilami. Tu by Jankos nawet sam nic nie zrobił. Wyrobiłem 50% win ratio i takie coś na dzień dobry. Znowu czarna seria w dół. Tak tak, jakbym był dobry to bym sam #!$%@?ł enemy mimo intujących pozostałych linii. Już to gdzieś słyszałem.
Felixu - #przegryw #leagueoflegends No nie da się grać z takimi debilami. Tu by Janko...

źródło: 20240403_190317

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@Felixu jak to low elo, czytaj poziom do emeralda to samemu można grę wyciągnąć zawsze, chyba że grasz supportem, który nie jest solo carry.
  • Odpowiedz
  • 0
@Krosneq: xD jak można SOLO WYGRAC TAKI MECZ? SAM MAM SIE NA 5 #!$%@?? Wy jacyś oderwani od rzeczywistości jesteście. Skad masz mieć hajs na itemy jak nawet wtedy się farmic nie da, bo zaraz enemy cie zdejmą z linii grupowo. Ani smoka ani barona tez nie da rady. Z kosmosu masz mieć itemy? Mialem najwięcej farmy w teamie 155 cs na 24 minute gry. 2 itemy i bylem bezbronny
  • Odpowiedz
@Felixu: nie wiem jakie to elo ale raczej nie za wysokie, patrząc na ss to przegraliście już w lobby, tank mid, tank top, ad jg i chyba seraphine albo zyra na suppie. Takie gry są z bomby do dodga. Na low elo ludzie nie wiedzą co się dzieje na mapie dlatego łatwo jest ich łapać poza pozycją i robić presję tak żeby gra dotoczyła się do momentu gdzie twój team
  • Odpowiedz
@Felixu: grasz chogathem i afk farma na midzie i liczysz na to, że gra sama się wygra?

10 win/2 lose na 12 gier to i tak super wynik, jest to zupełnie normalne też w wyższych dywizjach, że niekiedy gra jest kompletnie przegrana od samego początku (jak tutaj sam draft) i jedyne co możesz zrobić to /mute all i dogranie do końca.

Nie każda gra jest do wygrania i tyle, w
  • Odpowiedz
@Felixu: pograj sobie ekko na midzie, jak czasami w odskoczni od top/adc, sobie pykałem na midzie to tym championem, najwiekszych nieudaczników dało się wyciągnąć.
  • Odpowiedz
@KarolSpl: i to jest świetny powód dlaczego cho'gath ma bardzo ograniczone możliwości solo carrowania gier, więc nie jest idealny do wychodzenia z niskich rang - jeżeli nie chcesz być zależny od drużyny to trzeba grać innymi championami które są w stanie roamować/same wygrać grę.
  • Odpowiedz
@Itslilianka: obecnie Emerald IV EUNE/Plat 1 na EUW, ale szybko rośnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) gram od 3 miesięcy jakoś po 10 latach przerwy.

Na tym mmr i przy obecnej mecie grając junglerem bardzo rzadko udaję mi się robić "1v9" bo co najwyżej możesz być równy levelem z midem/topem jak jesteś nafeedowany. Wystarczy jednak grać solidnie i przeciętnie lepiej od swojego mmr żeby się powoli wspinać - ot taka logika tego rankingu.

Raz na kilka gier trafia się smurf z kilkoma zagranymi grami które kompletnie niszczy gry, ale większość gier musisz po prostu podejmować dobre decyzje i robić mało błędów - to wystarczy na tej randze i nie
Xinnoth - @Itslilianka: obecnie Emerald IV EUNE/Plat 1 na EUW, ale szybko rośnie ( ͡°...

źródło: Zrzut ekranu 2024-04-03 205006

Pobierz
  • Odpowiedz
@Felixu: tu by gierke wygrał losowy chłop z d4, a nie Jankos
grasz na swoim poziomie wiec wydaje ci sie to niemozliwe, ktokolwiek lepszy grajac i smurfujac na tym elo po prostu nie jest 1/2 w tej minucie, tylko farmi graczy
  • Odpowiedz
@Xinnoth: no widzisz a ja gram jg. jakbu ten aurelin z diamonda byl w enemy to gownop bym zrobil mimo ze zagralem rewelacyjnie xD I tak w co 3 grze ktos pisze ze jest smurf bo #!$%@? jutuberzy nagrywaja challange i kazdy podłapał ze to fajnie bić ludzi w silverze by sie dowartosciowac xD
Itslilianka - @Xinnoth: no widzisz a ja gram jg. jakbu ten aurelin z diamonda byl w e...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
@Itslilianka: ... na szybko zobaczyłem replay i wszystko grali na równym silverowym poziomie włącznie z Aurielionem i Tobą.

Co do smurfowania na tym mmr to nic nie poradzisz - przynajmniej nie jest tak jak kiedyś, że każdy zaczynał z MMR w Bronze i musiałeś grać na każdym smurfie 20-30 gier przed tym jak wbijałeś Golda/Platynę, teraz jak ktoś ma dobre MMR z normali to z automatu Emerald IV się przydziela.
  • Odpowiedz
@Xinnoth: ZIOM GÓWNO TAM BYŁ A NIE POZIOM. Aurelion mozna powiedziec nas carrował , choć wiadom oze solo gówno zrobi. Dawaj jedną gierke zaraz to zobaczysz jaką masz przewage nad graczami z silvera xD Ja sam czasem drafty gram i popropstu ich tam gniote bo nie wiedzą o co chodzi
  • Odpowiedz
@Xinnoth: wg mnie jak gra wykryje ze ktos gra za dobrze powinna dawac po 100 lp. Wtedy wbvijasz na wyzsza range szybko i nie dreczysz noobów xD Jak sam jestes nob to stamtąd spadniesz bo przyfarciłes gierke
  • Odpowiedz
@Xinnoth: na bank mniejsza róznica jest na wiekszych rangach - tam wszyscy jakoi tako ogarniają niz miedzy diament _ silver. To tak jak bić sie z przedszkolakiem samemu mając 90 kg xd
  • Odpowiedz
@Xinnoth: ja rozumiem koncett ze jak grasz dobrze to masz przewage i sam zrobisz gre, ale gra powinna takich szybko #!$%@?ć wyżej a nie jak lewusowi daje po 25 lp by sie dłuzej znecał nad bronzami xD
  • Odpowiedz
@Itslilianka miedzy brązem a diamentem jest mniejsza roznica niz miedzy masterem 200 lp a challem 1000lp. z brazu do diamentu jak masz lekko dodatnie iq i sprawne rece, mozesz sie slimbowac w kilka miesiecy, w tym samym statmencie na 99% z mastera 200lp do challa 1000lp po 8 latach ciezkiej nauki mozesz sie nie dostac.
  • Odpowiedz
@Felixu: wszystkiego nie wygrasz czerwony dywan i ciebie czasem dopada ale tak jak ci tu koleżka pisze cho na mida to raczej nie jest najlepszy wybór bo zwyczajnie nie masz dużego wpływu nie gierke bo nie jest do tego stworzony. Ale wszystkim da sie climbować tylko poprostu trudniej teemo main od sezonu 7 here
  • Odpowiedz