Wpis z mikrobloga

#diablo4 #gry #blizzard

Hej. Zacząłem grać w D4 od kiedy jest na Game Passie. Jestem totalnie zielony jeśli chodzi zarówno o Diablo jak i o cały gatunek. Czy ktoś jest mi w stanie wyjaśnić o co chodzi z tymi sezonami? Z tego co wiem dzisiaj lub wczoraj miała miejsce premiera sezonu 4, tylko co to oznacza? Jak kilka dni temu stworzyłem sobie jakieś tam dwie postacie i trochę pograłem, to teraz mam zacząć od nowa żeby czegoś nie przegapić? Jakby mi ktoś to wyłożył jak kompletnemu debilowi, to byłbym bardzo zobowiązany :)
  • 6
  • Odpowiedz
@Fido2801: Przejdź sobie na razie spokojnie fabułę i naucz się gry. Żaden udział w sezonach ci nie jest do niczego potrzebny jak ty masz pierwszy raz styczność z serią Diablo i gatunkiem hack and slash. Poza fabułą masz tak zwany "end game" czyli jakiś dodatkowy kontent, wyzwania itd. żeby było co robić, co sezon jest inny motyw i dodają coś nowego.
  • Odpowiedz
@Fido2801: Premiera sezonu 4 jest dopiero w maju. W menu głównym, po prawej stronie, znajduje się informacja kiedy jest koniec bieżącego sezonu. Prawdopodobnie masz na myśli wczorajszy start serwera testowego PTR
  • Odpowiedz
@Fido2801: I jak raz przejdziesz fabułę to w nowych sezonach, zaczynając nową postacią nie będziesz musiał jej przechodzić ponownie. Wystarczy wybrać opcję z pominięciem fabuły.
Odblokuj sobie wszystkie kapliczki lilith, zdobądź maks reputację w każdym regionie bo to też przechodzi później na każdą inną postac. Aaa i odblokuj sobie całą mapę, każdy jeden region bo to też przechodzi na następne postacie i ułatwia ponowny start w sezonie
  • Odpowiedz