Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty Ma ktoś pomysł co zrobić jeśli bandycka aplikacja zen.com nie chce mi oddac moich pieniedzy? wyplacilem z binance na zen.com złotówki bo binance nie dal mi innej mozliwosci. Kasa dotarla do tych zlodziejów z zen.com i stamtąd chcialem wyplacic na konto a oni nagle blokada. Ze mam udowodnic skad ja mam te pieniadze. No skandal. Nie wiem czy na policje od razu to skladac czy do prokuratury. Co byscie zrobili? to ponad 5000 zł.
  • 8
@miesozercy_pod_noz napisz do YouTube'a 321crypto on jest ich partnerem i codziennie promuje ZEN. Jako partner coś może załatwić a na pewno nagłośnić. Nie unika trudnych tematów. Osobiście jestem zszokowany bo jeżeli ZEN się partneruje z Binance to nie takie kwoty powinien puszczać z kont z KYC. Wkurzyłem się jakby to mi zablokowali, bo sam miałem wizję prostego bezproblemowego wyjścia z Binance przez ZEN.
Ma ktoś pomysł co zrobić jeśli bandycka aplikacja zen.com nie chce mi oddac moich pieniedzy? wyplacilem z binance na zen.com złotówki bo binance nie dal mi innej mozliwosci. Kasa dotarla do tych zlodziejów z zen.com i stamtąd chcialem wyplacic na konto a oni nagle blokada. Ze mam udowodnic skad ja mam te pieniadze. No skandal. Nie wiem czy na policje od razu to skladac czy do prokuratury. Co byscie zrobili? to ponad
@miesozercy_pod_noz @OsraneMajtyXD też uważam że bzdury bo 4600zl to w Polsce zarobi sprzątaczka w miesiąc a Autor ma udowodnić że nie jest ElChapo. To są chore procedury AML i widzę że za mocno się przykładają do ich wypełniania. Prawdopodobnie zdecydował los nie kwota. Autor jest tym 1 na 100 a kolejnemu puszczą milion. Niestety musi pokazać PITa i zapewniać dał radę odłożyć 4600 w kraju unijnym.