Wpis z mikrobloga

Hejka,
Odebrałem od dewelopera mieszkanie i muszę podpisać umowę na prąd. Czy jest ktoś w stanie mi powiedzieć gdzie mogę znaleźć taryfę sprzedawcy G11? Korzystam z tego kreatora, a tej taryfy nie widać. Da się to załatwić online, czy trzeba do nich osobiście iść?
Tauron
W PGE jest dostępna ta taryfa, jak zaczałem isć ich tym kreatorem. (Chciałem iśc do taurona, bo tutaj mam przyłącze dystrybucyjne)

#tauron #nieruchomosci #energetyka #prad #pytanie #pytaniedoeksperta
4literyliczby - Hejka,
Odebrałem od dewelopera mieszkanie i muszę podpisać umowę na p...

źródło: taurgow

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@4literyliczby: Dostępna tylko fizycznie w punkcie sprzedaży i co im zrobisz? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Energa to też takie #!$%@?, że jak brałem w 2022 nową umowę to dałem się tak wmanewrować na ich stronie że przez 2 lata płaciłem opłatę handlową, bo taryfa operatora była dostępna tylko w punkcie albo telefonicznie, online miałeś opcję tylko być wyruchanym w dupę (zaznacz że jesteś świadomy co robisz) .
  • Odpowiedz
  • 3
@4literyliczby jeszcze niedawno, może miesiąc temu, klikałem sobie z ciekawości i jestem prawie pewien, że była dostępna online. Tylko najpierw gdzieś trzeba było kliknąć link, drobnym druczkiem na górze strony i dopiero była do wyboru
  • Odpowiedz