Wpis z mikrobloga

Krzysztof Bosak - Możecie go nie lubić, ale jako jedyny potępił otwarcie zbrodnię, której dokonali Izraelscy wojskowi i domagał się natychmiastowego wezwania ambasadora do złożenia wyjaśnień. W nagrodę został nazwany antysemitą i wypomniano mu akcję Brauna z gaśnicą.

A gdzie są inni polscy politycy? Gdzie prezydent? Gdzie ten "giga chad" Hołownia? Gdzie premier? Wszyscy na kolanach laskę robią i boją się odezwać. Nawet Sikorski się ośmieszył. Teraz temat zostanie na maksa przemilczany, a chłopak o wielkim sercu leży gdzieś w chłodni, zmasakrowany po ataku, bo chciał pomagać ludziom. I pewnie jeszcze rodzina będzie te zwłoki musiała oglądać.

I jakto leciało? Naprawa stosunków międzynarodowych? Polska postrzegana jako sojusznik? Chyba jako lizodup i siusiumajtek, który pójdzie na każą ugodę, żeby mieć spokój ^tu wstaw zdjęcie jak ktoś podaje Polakowi rękę i wal do tego konia 2 tygodnie^

#izrael #polityka #bekazlewactwa #bekazpo #bekazpisu #wojna #palestyna #afera
Kopyto96 - Krzysztof Bosak - Możecie go nie lubić, ale jako jedyny potępił otwarcie z...

źródło: bbb97abd178259eb61c851c6e015

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • 14
@tr488u3984fkmv: To ładny whataboutism, sami się demaskujecie xD Na siłę chcecie z powrotem uwagę na Ukrainę przekierować, choć dyskutujemy o niej 24/7.

Potępiamy agresję Rosji na Ukrainę i wpółczujemy jej ofiarom; widzimy, że "musimy liczyć przede wszystkim na siebie", mieć silną armię i broń jądrową do odstraszania agresorów - oświadczyli w czwartek posłowie Konfederacji. Dodali, że gwaracje bezpieczeństwa dane Ukrainie zostały zlamane.
  • Odpowiedz
  • 7
@tr488u3984fkmv: Tu łap jeszcze z 25.03.2024

– W polskim interesie byłoby, żeby Rosja w obecnej formie przestała istnieć i przegrała wojnę całkowicie definitywnie. […] Definitywna przegrana Rosji byłaby w interesie polskim. […] Większość amerykańskich strategów ocenia, że definitywna przegrana Rosji i silna przegrana Rosji nie jest w ich interesie, dlatego że stabilność tzw. obszaru poradzieckiego, całej tej, nazwijmy to Eurazji, jest dla nich wartością samą w sobie – powiedział Krzysztof
  • Odpowiedz
@Kopyto96: nie, pytam tak zwyczajnie. Bo głupio byłoby potępiać Izrael jednocześnie powielać rosyjską narrację (tak w nawiązaniu do śledztwa w sprawie powiązań konfederacji z Rosją i jeszcze ordo iuris)
  • Odpowiedz
Krzysztof Bosak - Możecie go nie lubić, ale jako jedyny


@Kopyto96: Czy ty potrafisz napisać cokolwiek bez tego dodanego kłamstwa "jako jedyny"? Wy wszystko w konfederacji zawsze "jako jedyni", bo przecież żaden wyborca nie sprawdzi xd Manipulant z ciebie.
  • Odpowiedz
  • 3
@wstanczyk: Możesz mi zarzucić niewiedzę, ale nie kłamstwo. Nie jestem manipulantem. Nie mam już możliwości edytowania posta, więc sprostowałem dodając nowy z twittem Żukowskiej. O co masz problem?
  • Odpowiedz
Możesz mi zarzucić niewiedzę, ale nie kłamstwo.


@Kopyto96: A czy chociażby spróbowałeś sprawdzić przed zapostowaniem tego, czy to prawda? Nie? No to jednak kłamstwo i manipulację mogę ci zarzucić. Akurat takie stwierdzenia rodzaju "nikt, nigdy" to bardzo łatwo jest obalić z zasady. Samo to powinno ci zapalić ostrzegawczą lampkę w głowie. Nawet i Morawiecki to potępił xd
  • Odpowiedz
  • 24