Wpis z mikrobloga

#famemma #rafatus Rafatus wracaj, ludzie wszystko wybaczą.
A jak zaczniesz wyzywać cały yt to jeszcze cie tu na belkę wrzucą. Pdf latają na luzie to myślę że zabawy ze straponem z DOROSLA laska to nic takiego. Kukoldy, pdfy i biseksy teraz mode wiec pfff. Myślę nawet że ppv by się sprzedało w ch*j na twoja walke z kaskiem na FAME
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@DrOctopuss Nie ważne jaką masz dramę będąc osoba rozpoznawalną, ważne byś przeprosił i dalej robił swoje - ignorując negatywne komentarze.
W taki sposób, ludzie sami się w końcu znudzą. Jeżeli nie wytrzymasz presji - adios.
  • Odpowiedz
@DrOctopuss: rafatus ma się czym pochwalić, toż to największa duma dla rodziny że o rafatusie znowu stanie się głośno, temat strapona i bicia Marlenki powróci na salony, a portale plotkarskie sobie przypomną że nie poszedł nawet na pogrzeb pożegnać ojca... tylko że akurat jemu to wisi, albo dynda jak pasek od strapona
  • Odpowiedz
  • 0
@JicchakPerec im wszystkim raczej rodzina powiewa. Za dużo #!$%@? a dla nas super rozrywka. Ja czekam na jego powrót, koleś #!$%@?ł mega szajs dla naszej rozrywki. Dla ciebie rodzina to jakaś wartość dla nich nie
  • Odpowiedz