Wpis z mikrobloga

  • 108
@Czarnoskory_Wyborca_Konfederacji1: No i manipulujesz. Nie zginęli wolontariusze, tylko żołnierze-ochotnicy, którzy wchodzili w skład Legionu Międzynarodowego. Pojechali tam walczyć, a nie pomagać.

Obowiązujące przepisy nie pozwalają Polakom podjąć służby w obcym wojsku bez zgody ministra spraw wewnętrznych lub ministra obrony. Zgoda taka jest wydawana na wniosek zainteresowanej osoby, ale jej zdobycie nie jest proste.


Pojechali służyć obcej armii i zginęli. Mogli przecież pomóc na miejscu, ludziom którzy przyjechali tu ukryć się
  • Odpowiedz
  • 18
@Czarnoskory_Wyborca_Konfederacji1: Chyba nie da się zadać bardziej absurdalnego pytania, niż zadałeś. Równie dobrze mogłeś zapytać o to, dlaczego powstańcy warszawscy mieliby zginąć, zbrojnie występując przeciw Niemcom.

Szok i niedowierzanie, jak do tego doszło, że zginęli? To tam ktoś kogoś zabija? Na wojnie?
  • Odpowiedz
Tak samo dla konfiarzy większym problemem było oblanie ruskiego ambasadorka dżemem niż zabijanie polskich wolontariuszy na Ukrainie


@Czarnoskory_Wyborca_Konfederacji1: Co Ty bełkoczesz człowieku xD Mniej emocji, więcej rozumu. Ale Ty musisz być nieprzyjemny w towarzystwie. Często płaczesz jak się ktoś z Tobą nie zgadza?
  • Odpowiedz
zginęli wolontariusze, tylko żołnierze-ochotnicy


@Kopyto96: I? Dla nas lepiej zabijać kacapów niż pomagać arabom. Nic z tej pomocy nie mamy, a każdy kacap mniej to zysk dla naszego kraju. Ale co ja klawiaturę strzępię jak najwięksi PATRIOCI liżą dupę putinowi co dzień.

Semitom niech pomagają inni semici. Mają od grzyba petrodolarów, a jedyne co robią to sponsorują terrorystów.
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Wolontariusz z Polski zmarł w szpitalu w Kijowie
"Dziś nadeszła do nas wiadomość, której nigdy nie chcieliśmy usłyszeć: nasz przyjaciel Marek, wolontariusz dostarczający pomoc humanitarną na Ukrainie, zmarł w szpitalu w wyniku odniesionych ran"
  • Odpowiedz
@Kopyto96: ja jestem z opcji "wszyscy mają za uszami, a cierpią na tym cywile z Izraela i Palestyny", może trochę w kierunku "wolnej Palestyny", jednak kupuję wstepne tłumaczenia populisty Netanjahu o wpadce i pomyłce. Mimo wszystko, zrozumienie sytuacji nie zwalnia z odpowiedzialności, w szczególności gdy chodzi o ludzkie życie.
  • Odpowiedz