Wpis z mikrobloga

#kononowicz #patostreamy
WSW podsumowanie współpracy.
Nie odbiera telefonu i teraz to nie ma po co dzwonić.
Kontakt z WSW nawiązałem po śmierci majora, jeszcze za czasów świetności mojego kanaliku.
Początkowo przesłałem mu tylko filmy /rzadkie shoty : były to ważne materiały.
Akcja z dojeżdżaniem ekipy Sędziszowskiej bardzo mi się podobała i tak wyszła że mocno się zaangażowałem, miałem dostęp do dobrego wywiadu kto co tam robi, gdzie mieszka, pije, kim jest ect.
Czym karmiłem też śledztwo a w zamian dostawałem inne info, ogólnie większość to co było mówione na początku sam mogłem zweryfikować i dużo się pokrywało więc
dalej uważam że wszystko szło w dobrym kierunku.
Później nastąpiła ofensywa celem wykorzystania zasięgów do atakowania krzyżowej, przekierowania uwagi na siebie, ktoś z informatorów też do nas się odezwie itd..
Robiłem wtedy materiał podsumowywujący z większością mojej wiedzy rozmawiałem i pytałem suma żeby dopytać o szczegóły i o oskarżeniach o współpracy z latexami.
Dostałem jakieś drobne info co też poweryfikowałem i zresztą to czysta prawda.
Kreatury Sędziszowskie uprowadzili wykorzystali itd po prostu major był zbędny na szkolnej więc wykorzystali to i stało się to co się stać miało, to oni odpowiadali za wszystko.
Oczywiście dostałem informacje, co i jak powiedzieć, wykorzystałem trochę ale oznajmiłem że to ja robię materiał i ja decyduje co jak powiem
a dużo nie trzeba bo sam sledze trochę i wiem kto co itd więc myślę że po tylu latach wyrobiłem sobie własny pogląd.
Informacje jakie sum udzieli mi wtedy to
(Barnej mnie atakuje bo to barnej i dwa w wyniku śledztwa jeśli zainteresują służby to wyjdzie wszytko i sradek i sędziszów i Niemcy i antylatexy.
Podczas uwięzienia w Ciechanowie też majorowi coś tam się stało, ktoś stał w krzakach i to jemu był potrzebny, ogólnie inne ciekawe informacje.
Dostałem drugą informacje która też sam zweryfikowałem tzn kontrola nad majorem była dopóki ten pierwszy komputerowiec w tym uczestniczył, miałem zdjęcie tego gościa.
Olgierdano późnej też to udostępnił jako wielki gamechanger XD.
Kontrola się skończyła szybko i dalej to zielony trzymał piecze i to ich tylko można dojechać.
Co oczywiście się późnej potwierdziło bo wielkie dojeżdżanie centrali to fiksja, tak prawnie to jeśli dryblas coś dostanie będzie dobrze ...
Był wywiad na leśnej barneja i kooperacja z zielonym i z dryblasem, dostali kilka screenów i od tego oczywiście sędziszów cały na biało tak jak teraz lekarz.
Sam próbowałem wizytować leśną ale dryblas nie wyjdzie bez telefonu wyżej tzn zielonego.
Ogólnie zaraz do tego dojdziemy ale zielony najwidoczniej poszedł w swoją własną stronę
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na początku guma chciała zwalczyć konkurencję i ich pokopać przy pomocy wsw który miał bardzo dobre info o wszystkim co jak i gdzie, zielony też się odwdzięczył, a późnej wszyscy zrobili wszytko żeby więcej info nie wychodziło bo po co, ważne jest żeby oberwał sradek / olo reszta się nie liczy chociaż należy im się nawet bardziej.
Późnej dostawałem kolejna informacje i z dużą liczbą szczegółów do ataku na olo barnej
Ale nawet nie skorzystałem bo cos zaczynało śmierdzieć a i chciałem być neutralny.
Z informacji wynikało że sum możliwie że wykorzystał np Arona żeby dowiedzieć się więcej, ma jakiś nr telefonu ale to mi latało bo jestem zwykłym chłopem który nie należy ani do jednej ani do drugiej i pluje na obie, liczyło się tylko dowiedzieć jak najwięcej o Sędziszowie.
Dostałem np takie informacje jak zdjęcia rachunków za telefony majora prosto ze szkolnej, informacje że zielony nastawił konona przeciw Tomkowi ( wysłał go na wytrzeźwiałke) , chciał też wsadzić tam swojego człowieka i rozporządzać szkolną.
Nastąpiła wojna domowa i zielony najwidoczniej wyleciał z interesu czy do tej pory ciekawe pytanie... (:
Na pytanie skąd ma takie informacje dostałem wymijke że on tam był, skądś tam.
Późnej szukałem informacji o Tomeczku i lokatorach na własną rękę, wyrwałem trochę info z własnych źródeł, dzwoniłem też na nr niby Tomka z lasu, wystałem sms, po chwili oddzwonił nr prywatny a akurat miałem nagrywanie włączone, głos nieznany nikt z ekipy ewentualnie vornest, dostałem groźbę że mam nie pisać nie dzwonić nie nękać, i usilnie pytanie skąd mam numer i od kogo.
Zadzwoniłem do suma powiedziałem co się dowiedziałem o lokatorach kto co gdzie, zapytałem czyj to nr bo niby do Tomka, oraz że zadzwoniła centrala, wynikło że to nr do tego z Krakowa co był jeden dzień a i tak był pod monitoringiem.
Dostałem też szczegółowe informacje o Tomku, jak zachowuje się na szkolnej, że Sławek mu płaci za pobyt a aron temu protestuje, że dymi na szkolnej i wiele innych.
Przyjąłem info też wybadałem dokładniej jak mogłem.
W późniejszym okresie dostałem też informacje o wojnie z zielonego z kanałami, i co zabawne zielony tutaj jest dla mnie zagadką, bo informacje dostałem za co dostała Beatka boża, za wypowiadanie się o Sędziszowie, a reszt to za to samo albo za shoty z Leszkiem i z dryblasem bo oni odchodzą i znikają z neta. I oczywiście kwestie finansowe czyli wyświetlenia na majorze mają być i nikt nie może atakować.
Wygląda że zielony jesteś poza układem i z komputerowcem zglaszali kanały, Beatka miała zostać to miał być tylko straszak, dostała dwa striki tzn nie mogła publikować przez 2 tygodnie nic, a chyba szybciej wypuściła czyli zdjęli przynajmniej 1.
Z tego info wynika że zgłaszanie odbywało się za jakimś porozumieniem tzn zgłaszamy, dobra róbcie co chcecie ten zostawicie albo ten też zgłoście.
Albo zielony po prostu chciał pousuwać i tyle albo co lepsze narobić komuś w zasięgi
Mój miał nie przeszkadzać też miałem dostać tylko ostrzeżenie za sędziszów ale zacząłem atakować zielonego więc mnie też zaatakowali
Niby że to dryblas kierował tym.
Wynika z tego wszytkiego że zielony jest luźno powiązany albo i nie.
Było by tego jeszcze więcej ale dużo się zapomniało.
Np o sprawie sądowej, śledztwie.
Ogólnie myślałem że sum nie latex, mówił że on też atakował centrale ale to kiedyś, a teraz nic nie wyniknie i takie formułki.
Doszło po pewnym czasie do głowy że kontakt jakiś ma z kimś, bo skąd taki informator że wie tyle co na szkolnej, ale jako że on latex to w szoku byłem.
Ogólnie najlepsze informacje z początku śledztwa nawet jak były od centrali to były dobre, teraz wynika że nawet na zlecenie żeby pohejtowali kogoś innego.
Miałem szerzej się wypowiadać ale tyle co napisałem powinno wystarczyć.
Po akcji szpitalno pampersowej nastąpiła potężna wtopa i myślę że to dużo zmieni i wyszło dużo prawdy.
Sum to latex, ekipa teraz najlepiej by zrobiła uciekając na stałe , zielony usunął większość shotów, kanałowo okołoszkolnych.
Z mojej perspektywy to endgame nie spodziewałem się tego tak szybko, ciekawe co z knurem, oczywiście mimo niechęci do tej istoty szkoda że kontent się skończy a tego czeka marny los być może w Dps.
Ale miło się oglądało przez tyle lat te wszytkie intrygi i wszytkich bochaterów, niech ktoś mi powie że nie wciągające.
Teraz zostało tylko obserwować powolne unicestwianie się reszty co jeszcze trochę zajmie.
I na koniec meritum najwięcej wychodzi jak każdy atakuje każdego a tak to dużo farmazonu a sytuacja jest dużo bardziej skomplikowana i nikogo nie interesuje dobro krzyska, dobry kontent, prawda.. Tylko swoje własne interesy.
  • 2
  • Odpowiedz