Wpis z mikrobloga

Przyjechał Warszawiak na koniec świąt wczoraj i mi wszystko powiedział jak bardzo są odklejanie ludzie w Wawce, podczas gdy w moim miescie na jakąkolwiek robotę biurową, a już szczególnie urzędową jest 30 osób na miejsce, w Wawce biorą każdego kto się zgłosi do urzędu bo robić nie ma komu. Wkutwia ta sytuacja że musze się trzymać roboty którą mam i szanować to że jest tylko 1 poranna zmiana. Bo takiej bardzo długo mogę nie fostać. Bo robota jaka jedyna jest od ręki to 3-zmiany lub 4-brygadówki, nikt nie patrzy na studia, liczy się tylko to żeby w 1 firmie mieć jak najdłuższy staż pracy, albo mieć bardzo mało firm w CV tylko takie osoby biorą do pracy i studentów, a Wawce każdego kto się nawinie!! Trzeba zmienić Prezydenta miasta to jego wina narobił układów i normalnej 1-zmianowej pracy pon-pt bez pleców nie ma!!! #praca #januszebiznesu #januszex #warszawka #zalesie #wygryw #przegryw #wykop
  • 4
  • Odpowiedz
@sols: tylko po co się trzymasz roboty gdzie masz jedną zmianę. Ci co robią tu i tam i się uczą nowych rzeczy to na brak pracy nie narzekają. Nawet cv nie trzeba składać tylko mówi się co się umie i do roboty.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@Qullion: bo jest wygodnie kończysz o 15 tej i masz #!$%@?, są lepsze rzeczy w życiu niż robota. Powiem ci więcej patrząc na autobusy i sklepy które są zapchane maksymalnie jedynie 15.10-15.40 80proc miasta myśli identycznie!!! Po to się człowiek uczył by pracować max do 15tej powyżej to skrajne niewolnictwo dla przygłupów!!!
  • Odpowiedz
@sols: no to skoro się uczyłeś i umiesz to po co piszesz. Idziesz do innej firmy, mówisz, że chcesz pracować i typ cię przyjmuje. Nie rozumiem co cię trzyma w jakimś urzędzie. Sam mieszkam w powiatowym, nie składam żadnych cv, jak chce zmienić pracę to idę i mówię, że chce pracować, wystarczy. Różnie kiedyś pracowałem, a teraz pracuję na jedną zmianę, soboty, niedziele wolne. Dla mnie ważniejsze jest spokojne życie i
  • Odpowiedz
@sols w małym mieście w urzędzie zarabiasz porównywalnie do pracy biurowej w sektorze prywatnym (za to mając większą stabilność zatrudnienia), w Warszawie jakąś połowę? mniej. Plus jest dodatkowe zapotrzebowanie w ministerstwach, ogólnie w instytucjach centralnych.
Nie licz, że zmiana prezydenta w czymś pomoże, po prostu praca będzie dla ludzi z innymi plecami ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz