Wpis z mikrobloga

krotkie pytanie odnosnie kart graficznych, chcialbym wymienic RTX 3060 na 4070, a tu taka zagwozdka: RTX 4070, RTX 4070 Ti, RTX 4070 Super, RTX 4070 Ti Super XD wincy tego powinni zrobic XD cos polecacie? bo inaczej znow sie bede musial doktoryzowac z roznic miedzy kartami XD

#pcmasterrace #rtx
  • 9
@Evzen_Huml: rzeczywiście arcyskomplikowana sprawa, zapisz sobie algorytm, zadziała do dowolnego podzespołu:
1. Sprawdź która jest najnowsza
2. Wyszukaj recenzję w renomowanym medium, np. gamers nexus, hardware unboxed, techpowerup
3. W recenzji będą wykresy, w tym wykresy czystej wydajności+ opłacalności ($/FPS) zawierające wszystkie interesujące cię karty bo oglądasz recenzje najnowszego produktu
4. Masz wszystkie informacje, podejmujesz decyzję
@Evzen_Huml: Nie Mirku. Jakbyś napisał po prostu:

mam 3060, rozważam upgrade, mam taki a taki budżet, gram w takiej a takiej rozdzielczości, podpowiedzcie coś

to bym złego słowa nie powiedział bo przynajmniej byłbyś uczciwy, że ci się nie chce. Striggerowało mnie to, że do prostej rzeczy dorabiasz filozofię jakby to było coś skomplikowanego, żeby ten "niechcemizm" próbować ukryć. Pozdrawiam i wyłączam się z dyskusji.
@Drmscape2: wiecej czasu poswieciles na wypisywanie tych farmazonow niz na konkretna pomoc, to co opisales jako algorytm moglbym zrobic sam i wierz mi ze zrobilbym bez twojego wujowego tekstu. Jak widac na krotkie pytanie moze byc i krotka odpowiedz ale ty mi chciales udowodnic swoja MONDROSC, a wedlug mnie udowodniles ze kij jest bardzo dlugi XD