Wpis z mikrobloga

#pogoda #samochody #bekazpodludzi # rzeszow # tarnow # debica

Od rana na południu lało, na autostradzie A4 jazda na czuja, ale znaleźli się tacy, którzy w ich mniemaniu jeżdżą bezpiecznie - w ulewę na popierdółkach - światłach do dziennej jazdy. Nie widzisz czy ktoś przed tobą jedzie, tylko tuman rozbryzganej wody.
Zastanawiam się, czy zrobić prezent ponad dwudziestu takich mundrołków. Trasa od Tarnowa w kierunku Rzeszowa i do granicy. Kamerka zarejestrowała numery rejestracyjne. Szczególną uwagę zwrócę na czarnego Forda RDE przed skrętem na Rzeszów o 9.45 i drugiego w czarnej Renówce RZE 224xx ( niech się domyśla) Nie wiem, czy apel coś pomoże, może ubytek z portfela bardziej przemówi do rozsądku.
  • 4
@powsinogaszszlaja: ok to podbijam stawkę. Zaparkowany samochód bez świateł (prawie) przed samym przejściem dla pieszych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wszystkiemu winne automaty. Ja też czasami chwilę jadę na dziennych dopóki nie zobaczę podobnego auta do mojego i się nie zorientuję, że coś trzeba przekręcić w nastawach świateł
cwlmod - @powsinogaszszlaja: ok to podbijam stawkę. Zaparkowany samochód bez świateł ...
@powsinogaszszlaja: No i co z tego. Chwalisz się czy żalisz, biedaku xd nie rozumiem Twojego komentarza. Zgłaszam za spam i kłamstwo. Masz grzech xd Napisałeś bez składni jakiejkolwiek ten wpis. Wróć do podstawówki może?