Wpis z mikrobloga

Wypok jak zwykle nie zawiódł. Dzięki serdeczne za wczorajsze słowa otuchy, propozycję ukrzyżowania się, sugestię podróży na kolanach oraz pomysł defekowania pod katedrą. Wszystkie rady przemyślę i może niektóre wcielę w życie.

Dziś idę w intencji tagów, żeby duch święty zstąpił na oblicze tej ziemi i je naprawił.

Chciałbym jeszcze doprecyzować, że nie podążam szlakiem z powodów religijnych, a raczej sportowych (tak jak większość osób na tej trasie), aby podziwiać piękno przyrody, ćwiczyć i się zrelaksować.

Pozdrawiam z drogi między Astorgą a Foncebadón.

@telemark
@ChlopoRobotnik2137
@criticalkush90
@Bruno_Banani

#camino #podroze #hiszpania #gownowpis #caminoamber
AmberLord - Wypok jak zwykle nie zawiódł. Dzięki serdeczne za wczorajsze słowa otuchy...

źródło: 1000029644

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@AmberLord: szedłem tą trasą w 2012 roku, jak bedziesz wspominać Żan Pol Du w albuergach to dostaniesz rabaty a nawet darmowe spanko i jedzenie. Dobrze stoisz z językiem?
  • Odpowiedz
  • 1
@telemark: z językiem jest ok, zależy, jak bardzo jestem zmęczony. Właśnie jeśli chodzi o Żan Pola to o dziwo nikt nie wspomina, jak słyszy, że jestem Polakiem, bardziej chcą rozmawiać o Ukrainie ¯\(ツ)/¯ w sumie to już dwa papieże temu, więc ludzie pewnie zapominają
  • Odpowiedz
@AmberLord: to chyba ta sama. Ja robilem 50km dziennie srednio :D niestety mialem ograniczony czas na przejscie. Polecam generalnie jak masz czas to idz do Fineserry tez ( jakies 150km dalej nad ocean). Byles juz przy fontannie wina? :) Po ile teraz sa nocelgi?
  • Odpowiedz