Wpis z mikrobloga

a jak pisałeś o naszych rodakach, którzy ścigali sie na Słowacji?


@bombastick: nie pisałem bo nie miałem konta wtedy. Ale gardzę nimi i życzyłem im reszty życia za kratami, zadowolony?
A ty nie cieszysz się że potencjalny morderca nie będzie mógł już nikogo zabić ?
  • Odpowiedz
a jak pisałeś o naszych rodakach, którzy ścigali sie na Słowacji?


@bombastick: Ukraincy to zagrożenie a jak nie wierzysz to zobacz sobie co się stalo z dziewczyną z legnicy która miałą tego pecha spotkać ukrainca i to jadącego z prędkością 70-80km/h, co by było gdyby ktoś spotkał tego ukrainca jadącego 200km/h na szczęście dla nas wszystkich spotkał słup i już świętuje w niebie ze swoim stephankiem. A dlaczego ukraincy to zagrożenie,
  • Odpowiedz
Ukraincy to zagrożenie a jak nie wierzysz to zobacz sobie co się stalo z dziewczyną z legnicy która miałą tego pecha spotkać ukrainca i to jadącego z prędkością 70-80km/h, co by było gdyby ktoś spotkał tego ukrainca jadącego 200km/h na szczęście dla nas wszystkich spotkał słup i już świętuje w niebie ze swoim stephankiem.


@Ruskitroll123: każdy debil za kierownicą to zagrożenie niezależnie od narodowości, jeśli tego nie pojmujesz jesteś potencjalnym zagrożeniem
  • Odpowiedz
jeśli tego nie pojmujesz jesteś potencjalnym zagrożeniem dla swojego otoczenia


@bombastick: Jeśli nie rozumiesz tego, że ludzie wschodu są większym zagrożeniem na drodze, to sam jesteś zagrożeniem dla swojego otoczenia.
  • Odpowiedz
każdy debil za kierownicą to zagrożenie niezależnie od narodowości, jeśli tego nie pojmujesz jesteś potencjalnym zagrożeniem dla swojego otoczenia


@bombastick: oczywiście że każdy tylko w Polsce od ponad 20 lat trwają kampanie społeczne uświadamiające ludzi o tych zagrożeniach, i dziś jazda po pijaku dla Polaków równa się ze zbrodnią i a taki kierowca to potencjalny zabójca, jezdzić po pijaku to po prostu wstyd. Ukraincy tego jednak nie rozumieją dla nich napic
  • Odpowiedz
Jeśli nie rozumiesz tego, że ludzie wschodu są większym zagrożeniem na drodze,


@Szinako: fajny fikołek ale z całą pewnością to twoi rodacy są największym zagrożeniem dla życia na świecie
  • Odpowiedz