Wpis z mikrobloga

mirki mlodszy kolega potrzebuje rady z #rozowypasek
gadalismy chyba 3 miesiace pisanie dzwonienie itp bo bylem poza polska, spoko sie rozmawialo ale relacja generalnie na stopie przyjacielskiej. Wrocilem do polski i zaczelismy sie spotykac, to na spacer itp, generalnie zmierzalo to raczej w kierunku juz takim no zwioazkowym, natomiast nie bylem do konca pewny. na dzien kobiet zrobilem jej niespodzianke wbilem do niej z kwiatkami wieczorem ogolnie mega sie ucieszyla (mielismy awkward moment bo sie prawie calowalismy xD ale sie odsunela ze no dla niej to szybko itp) (ofc pozniej sie calowalismy jak juz troche wypilismy nie xD), no i pozniej nie gadalismy bylo dosc dziwnie wiec ja wzialem na piwko zeby przegadac sytuacje, ogolnie lapala mnie za rece itp rozmawiala no ale komunikat - nie jestem zainteresowana xD, no to ja mowie ze no luzno troche mi sie przykro zrobilo ale no mlody gosc jestem nie ma co dramatyzowac mowie ze luzik nic sie nie stalo, no to ona na to ze noo ale jej to by zalezalo zebysmy mieli taka relacje jaka mielismy, to jej wytlumaczylem ze no sory, ale nie ma opcji xD jakby lubie cie ale tez nie widze sensu trzymania takiej relacji w momencie gdy mamy inne cele w niej, wiec gadka szmatka mi mowila jak mnie lubi ze duzo o mnie mysli itp, wiecie takie pierdy, no i wyszlismy czekamy na bolta mysle a #!$%@?, i ja pocalowalem, no i sie tak calujemy i ja do niej ze no to co jade do ciebie chyba xD a ta ze spoko no i wiecie dalej juz chyba nie trzeba dopowiadac historii, natomiast dziwna akcja bo ciagle mowila mi ze nic ode mnie takiego wiecie nie chce ze jestem tylko kolega, no i teraz juz nie gadamy, ja do niej pisac nie bede bo i po co i mam lekki metlik w glowie
#zwiazki #gorzkiezale #pytanie #logikarozywychpaskow
  • 2
  • Odpowiedz
@CzasemBiegam: Musisz kolego CAŁKOWICIE zmienić swoją grę, tej pani możesz już od dawna podziękować. Pisanie, dzwonienie powinno trwać 3... dni max, żadnych kwiatów, na kwiaty trzeba sobie zasłużyć. Więcej też pytania i rozmów prosto z mostu, laska robiła z ciebie betaorbitera, bo jest zapewne atencyjnym narcyzem, który w dupie ma twoje uczucia.
  • Odpowiedz