Wpis z mikrobloga

Ja tam już nie wkurzam się na kobiety, no chyba, że mnie atakują bezpośrednio. Taka biologia już jest, że kobieta będzie szukać atrakcyjnego i silnego psychicznie. Nic z tym nie zrobicie. To są tysiące lat ewolucji. Żal tylko straconych lat, no ale już nie cofnę czasu. Uważam, że społeczeństwo powinno mieć odwagę być uczciwym wobec brzydkich i wrażliwych mężczyzn. Nie chodzi o to, żeby krzyżować kobiety, ale o to, że każdy mężczyzna ma prawo znać prawdę, żeby mógł podejmować decyzje w swoim życiu bez manipulacji ze strony otoczenia.
#blackpill #przegryw #mgtow
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie chodzi o to, żeby krzyżować kobiety, ale o to, że każdy mężczyzna ma prawo znać prawdę, żeby mógł podejmować decyzje w swoim życiu bez manipulacji ze strony otoczenia

@LostHoldenCaulfield: święte słowa. Prawda nas wyzwoli. I dlatego trzeba edukować od najmłodszych lat chłopców, żeby wiedzieli co ich czeka w życiu i w miarę możliwości mogli się na to przygotować najlepiej, jak mogą.
  • Odpowiedz
skoro szukają chadow to czemu coraz więcej kobiet czy to w Chinach czy w Europie woli samotność i


@ZenujacaDoomerka: No właśnie dlatego, że wolą chada, a konkretnie mają podejsćie albo chad albo nic. Ewntualnie dawać d--y chadowi co jakiś czas bez zobowiązań. No przecież wszystko się zgadza.
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka: błąd, żadna nie powie ci, że szuka czeda, a zwykłego normalnego kolesia, czyli przynajmniej 7/10. Jak nie uda jej się takiego upolować to teochę zmienia priorytety i piniążki, pardą, zaradność się liczy.
  • Odpowiedz
ja tam od samotnych kobiet najczęściej słyszę że facet po prostu im nie jest potrzebny i myślę że to raczej tego kwestia niż braku Chada


@ZenujacaDoomerka: Przeciętny facet nie jest im potrzebny, ale jakby zainteresował się nią wysoki przystojny brunet to kisiel w majtach nią pokieruje. Natura.
Żeby być sprawiedliwym, to powiem, że to samo odnosi się do facetów. Facet może mówić, że poszedł właśną drogą i kobieta nie jest
  • Odpowiedz
@LostHoldenCaulfield: A tam chłopie nic nie tracisz.

Im wiecej poznaje lasek tym bardziej widzę, że każda jest identyczna.

Nic specjalnego, o niczym sensownym nie pogadasz, nadmuchane ego przez ogladanie obrazków na telefonie i obowiązkowo jakaś choroba umysłowa.
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka: gadają tak, bo przystojniaków nie ma tak wielu, a potrzebę atencji mają od spermiarzy i simpów. Ruchańsko w 5 minut na tinderku. Jak się chce zbrandzlować to multum zabawek (chłopa wyśmieją za używanie jakichlolwiek zabawek). Jak chce dorobić to nawet gęby nie musi pokazać, a pieroga wystawi do zdjęcia.

I tak to się żyje na tej wsi. Zabrać powyższe udogodnienia to płakałyby za mariuszami, którymi teraz gardzą.
  • Odpowiedz