Wpis z mikrobloga

@MxS89: wspolczuje ze dla ciebie zarabiac wiecej niz 5k to jakas kosmiczna kwota co to ją twoje mityczne gimbusy musza zmyslac xDDD
@In-Cel Moze dlatego ze wiekszosc spoleczenstwa to stare baby i dziady prlowskie co nic nie potrafia i nic nie wiedza a nie 20+ letni ludzie po studiach xDDDDDD
  • Odpowiedz
Większość społeczeństwa nawet 5k nie ogląda.


@In-Cel: bo duża część dostaje pod stołem. Poza tym on tam pisał 5k brutto, a teraz minimalna to 4,2k z tego co pamiętam. Dostał umowę na niewiele więcej od minimalnej
  • Odpowiedz
  • 1
@In-Cel: bo duża część dostaje pod stołem. Poza tym on tam pisał 5k brutto, a teraz minimalna to 4,2k z tego co pamiętam. Dostał umowę na niewiele więcej od minimalnej


@bylem_zielonko: ciągle w dyskusji o zarobkach słyszę o tych mitycznych ludziach dostających pod stołem a nie znam nikogo takiego kto by rzeczywiście dostawał. A znam sporo osób z budowlanki, jakichś gównoprac fizycznych itd. Jedynie znałem osobę co na czarno dostawała
  • Odpowiedz
@423frewq4f23 no dobra, tylko że minimalna to teraz ile na rękę, chyba z 3600? Serio uważasz że te 1400zł więcej miesięcznie odmieniłoby twoje życie? Bo szczerze w to wątpię.
  • Odpowiedz
@423frewq4f23 nie doceniasz tego jak różne mogą być bańki społeczne. Twoja jest taka że nikt u ciebie nie zarabia więcej, a moja jest taka że zarabiam prawie 20k i zazdroszczę bo inny może sobie pozwolić na nowe BMW z serii M ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 3
no dobra, tylko że minimalna to teraz ile na rękę, chyba z 3600?


@fenbekus: 3220 netto i tak, czym masz mniejsze zarobki tym każdy dodatkowy grosz jest dla ciebie więcej warty. Dla kogoś kto zarabia 7k to tylko 800 zł dla kogoś kto zarabia 4k to 20% wypłaty.
  • Odpowiedz
  • 0
@423frewq4f23 nie doceniasz tego jak różne mogą być bańki społeczne. Twoja jest taka że nikt u ciebie nie zarabia więcej, a moja jest taka że zarabiam prawie 20k i zazdroszczę bo inny może sobie pozwolić na nowe BMW z serii M ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@fenbekus: ale ja nie twierdzę że nikt u mnie nie zarabia więcej xd Ale mieszkam w mieście poniżej 40k mieszkańców i bardzo
  • Odpowiedz
@good Instagram to w 90% jest sztuczne życie, kłamstwo albo tak jak piszesz kredyt po same jajca. Poprawiana uroda filtrami, wypozyczane fury żeby zrobić sesje, że to niby twoje, zdjęcia w biznesjetach, które właściciel takim instagramowym kretynom wynajmuje za hajs tylko do zdjęć, fotoszopowane tła egzotycznych miejsc - później internauci po identycznych chmurach demaskują te szopki. Instagram to jeden wielki fake.
  • Odpowiedz
@423frewq4f23: Internet jest pełen kłamstw i iluzji. To że w Warszawie czy Katowicach są osoby zarabiające powyżej 8000 zł na rękę nie oznacza że nie ma tam ludzi zarabiających najniższą krajową. Wstydem jest kraść, nie ma wstydu w pracy.
  • Odpowiedz