Wpis z mikrobloga

Powiem tak - Ci co teraz szczują na Natana grają pod dyktando Grubego.
Natan ma kosę z Grubym od słynnego poruszenia tematy pokoju 222. Natan ma materiały na Grubego i myślę, że potencjalnie Gruby może się obawiać teraz najbardziej Wardęgi, Konopa i Natana. Wniosek - dyskredytując teraz Natana dajecie się manipulować przez samego Baxtona, a nie warto być głupszym od tego 'stratega'.

A jeśli to co powiedział Sylwester jest prawdą i Denis z Olem się od niego odwrócili - to Baxton jest w ciemnej dupie.

#famemma
  • 8
@LadyRaspberry: co Ty #!$%@? ( ͡º ͜ʖ͡º), inteligentne wykopki już dawno pisały, że to marionetka Baxtona
zanim jeszcze zamieszkał z nim i się od niego odwróciło, a przgłupy dalej się pucją, Marcoń samoistnie to faramzon zwykły i tyle, którego nie dało się nawet słuchać i ludzie pisali, żeby #!$%@?ł do choroszczy, bo też jakaś dwubiegunówką zalatywało.
@KonTrojanski6-10-21 wydaje mi się że od początku Natan był nastawiony wrogo do Baxtona, a przynajmniej od Sylwestera tego roku - skąd moje domysły - to tajemnica.
Niemniej nie skreślam Natana, gdyż myślę, że nie warto go ebać gdy w jego ręku są materiały grzebiące Grubasosa Krostoplecego.