Wpis z mikrobloga

@Heekate: bardzo ciekawe podejście do rozwiązania paradoksu, przyznam że nie myślałem o takim rozwiązaniu, że jest to paradoks wymuszony. Może o to chodzi elizondo gdy mówi że te sprawy są przygnębiające, nasze miejsce we wszechświecie to może właśnie wyspa, która wszyscy inni traktują jak dzikusów.
  • Odpowiedz
@Heekate:
O ile gościa nie lubię - to jego wnioski są bardzo zbliżone do moich (wysnutych niezależnie).

Natomiast wracając na momencik do tematu "smartfonów" - to:
- zwykle (statystycznie) obiekty poruszają się na takich wysokościach, że użycie smartfona jest nieefektywne ze względu na odległość
- prędkości z jakimi się poruszają są wyjątkowo duże, dla naszego typowego horyzontu jaki obserwujemy "z pola, drogi albo lasu" jest to zwykle okrąg o rzędzie średnicy
  • Odpowiedz
@Aguirre_gniew_brzozy: Ja mam jeszcze lepszy przykład na "kręcenie smartfonem UFO", ale biję się sam z sobą się czy nie opublikować na ten temat filmu (mam część materiałów nagrane) i w związku z tym trzymam póki co dla siebie :)
  • Odpowiedz
@bialy100k: takie gadanie laików od astro z tymi telefonami mnie mierzi niemiłosiernie. Jak stoję przy teleskopie z takimi agentami to im każde zrobić zdjęcie przelatującego samolotu czy satelity po nocy i mówię potem, że muszą chyba wymienić ten iphon bo ma aparat jak z 2005. Miny i komentarze są bezcenne po krótkiej lekcji działania matrycy cmos w słabym świetle.
  • Odpowiedz
@kochamajfony: Ogólnie grusch miał wydać op-ed w lutym... Ale nie wydał...

Aczkolwiek mam podejrzenia czemu - otóż ci urzędnicy z "UFO caucus" czy jak to się nieformalnie ta grupa nazywała - no wiadomo, burchett, Luna i inni - planują zrobić bodajże z gruscha albo jakiegoś doradcę w komisji nt ufo, albo ogólnie jakiegoś przedstawiciela, ogólnie - chodzi o to, by został np. urzędnikiem czy kimś w tym stylu, by dostać dostęp
  • Odpowiedz