Wpis z mikrobloga

#kononowicz o cie sradek, tego to człowiek się nie spodziewał że wsw odwiózł wczoraj konona.
Tyle można powiedzieć że trzeba podziękować ekipie MC za wspaniałą aferę szpitalno pampersową.
Ogólnie jeśli tak to wsw jest skończony na youtube i można podziękować zielonemu za skasowanie.
A z mojej strony obiecuje dowiedzieć się o co chodzi bo wcześniej miałem dobry kontakt z sumem.. NIE ODBIERA, I ja się tam nawet czegoś i mogłem domyślać bo różne rzeczy mówił, i było całkiem prawdopodobne że ma jakiś kontakt z ekipą w celu dojechania Sędziszowa ale że on stoi po ich stronie.. Takiego scenariusza nikt się nie spodziewał
Ale piękny kontent uuuuhh
patryk-milanoyt - #kononowicz o cie sradek, tego to człowiek się nie spodziewał że ws...

źródło: Screenshot_20240330-190805~2

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@Kafau: z tym jest drugie dno ale mniej śmierdzi, ja swoje teoretycznie wiem co było w Sędziszowie, nie to co wszyscy wiedzą i uważam że srawek to jest tam poboczny,, ale że to co teraz wyszło, no ciekawe co sum powie
  • Odpowiedz
@patryk-milanoyt: masz moje pełne zrozumienie i poparcie w tej kwestii. Dzwoń, wyjaśniaj, zadawaj trudne pytania, nagrywaj i publikuj później te rozmowy. Jak będzie jaki problem to napiszesz i ogarnę jaki serwer, co by było bez przypału z publikacją, a i głos zmienię.
  • Odpowiedz
@patryk-milanoyt: "ale ze WSW stoi po ich stronie... takiego scenariusza to sie nikt nie spodziewal"

Chyba ty sie nie spodziewales. Dla mnie bylo od poczatku oczywiste ze berlinska #!$%@? i WSW sa lateksami... Trzeba byc debilem zeby myslec ze WSW nie wspolpracowal ze Sradkiem caly czas..
  • Odpowiedz