Wpis z mikrobloga

śmiesznie że wam nagle zaczynają przeszkadzać we frekach przestępcy czy osoby o poglądach prosowieckich (tu mam na myśli rosyjski mir i ordę)
  • Odpowiedz
@kubanfs: Mnie dziwi w ogóle że ten koleś w ogóle zdobył fanów i ma dobry pr. Nie trzeba wiele wysiłku by wyszukać w necie za co siedział, A jak ktoś nie interesuje się przeszłością zawodników a tylko freakfightami to powinien znać sytuację jak ten typ prosił się o walki już długo a nikt mu nie chciał dać kontraktu za patusiarską przeszłość, wydzwaniał na konfach gal mma do młodego murana gdzie za
  • Odpowiedz
@kelso123: Czyli według ciebie człowiek nie może sie zmienić i powinien być całe życie #!$%@? za błędy przeszłości? Przecież on jak na razie jest idealnym przykładem na to, że mimo kryminalnej przeszłości i odsiedzenia 3 lat można iść dalej przez życie na legalu. Stygmatyzowanie tych ludzi i wieczne traktowanie ich jak wyklętych w niczym nie pomaga.
  • Odpowiedz
@kelso123: Bo mógł wrócić do tego stylu życia kiedy każdy go #!$%@?ł i nikt nie chciał dawać mu walk. Opowiadał o tym na jakimś podcaście chyba, że był taki czas po wyjściu z więźenia, że nikt nie chciał go zatrudnić, nie dostawał walk i ledwo wiązał koniec z końcem ale jakoś to przeżył i wrócił do społeczeństwa. Przestrzega młodych przed takim syfem, jest wolontariuszem w fundacji pracującej z dziećmi z domów
  • Odpowiedz
@Rakiczan Myślisz, że po ułożeniu sobie normalnego życia on ma jeszcze zamiar wracać do starego stylu życia?

Napisałem przecież że nie musi bo teraz hajs zarabia ładny.
  • Odpowiedz
@kelso123: Pytanie retoryczne. Chłop po prostu ułożył sobie normalne życie i chce zerwać z przeszłością. Chłop z bloków który w młodości wszedł do świata huliganów i sie pogubił. Nikogo nie zgwałcił, nikogo nie zabił, za sutenerstwo też nie siedział, bo zarzuty o sutenerstwo dostał na czas w którym już od kilku miesięcy siedział w izolatce. Sędzia oddalił ten zarzut i Bu wyszedł z puchy. jak dla mnie buła to dobry przykład
  • Odpowiedz
@Rakiczan ja tylko napisałem że siedział i czytałem za co. A ty pewny jesteś co zrobił lub czego nie i się zastanawiam skąd bo z tego filmu u karwata wiele się człowiek nie mógł dowiedzieć
  • Odpowiedz