Wpis z mikrobloga

Patrzcie jak ewidentnie zryci psychicznie fanatycy Konfederacji z Neuropy się wzajemnie nakręcają na stalkowanie i atakowanie ludzi. Jarusek i jego koledzy wszędzie widzą ruskie boty i konfederatów, robią znaleziska o tym, że z jakiejś strony zostały dodane 3 wykopaliska w ciągu ostatnich kilku lat. Później piszą o tym, że ludzie im opisują jak to są przez konfederatów stalkowani i atakowaniu w życiu realnym. Ponoć Rusek ma na to dowody, ale mam nadzieję, że nie od nieistniejącego anonimowego informatora jak ten cymbał z Wyborczej. xD

Zabawne, że to wszystko, co tutaj zarzucają ci psychopaci można zarzucić... Im! Przecież oni stalkowali @kleopatrixx i innych ludzi, posługując się później na Wykopie publicznie ich imionami.

Aby spróbować tego, co w bani mają ci ludzie polecam zajrzeć na ich profile. To, że nie siedzą w jakimś zamkniętym oddziale odseparowani od internetu to porażka polskiej psychiatrii.

#bekazlewactwa #lewackalogika #neuropa.ru #konfederacja #polityka
USSCallisto - Patrzcie jak ewidentnie zryci psychicznie fanatycy Konfederacji z Neuro...

źródło: IMG_6635

Pobierz
  • 27
@USSCallisto: ale numer. On dalej brnie w swoje kłamstwa. Oskarża mnie pisząc, że przecież podawał mi adres Onetu, tymczasem za drugim razem podaje zupełnie inny artykuł.

Ja odnosiłem się do artykułu, który wysłał mi w komentarzu: https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/akcja-abw-rosyjska-siatka-miala-wplywac-na-polskich-politykow/cgjqxj2,79cfc278
L3stko - @USSCallisto: ale numer. On dalej brnie w swoje kłamstwa. Oskarża mnie piszą...

źródło: Zrzut ekranu 2024-03-29 o 19.10.10

Pobierz