Wpis z mikrobloga

Patrzcie jak ewidentnie zryci psychicznie fanatycy Konfederacji z Neuropy się wzajemnie nakręcają na stalkowanie i atakowanie ludzi. Jarusek i jego koledzy wszędzie widzą ruskie boty i konfederatów, robią znaleziska o tym, że z jakiejś strony zostały dodane 3 wykopaliska w ciągu ostatnich kilku lat. Później piszą o tym, że ludzie im opisują jak to są przez konfederatów stalkowani i atakowaniu w życiu realnym. Ponoć Rusek ma na to dowody, ale mam nadzieję, że nie od nieistniejącego anonimowego informatora jak ten cymbał z Wyborczej. xD

Zabawne, że to wszystko, co tutaj zarzucają ci psychopaci można zarzucić... Im! Przecież oni stalkowali @kleopatrixx i innych ludzi, posługując się później na Wykopie publicznie ich imionami.

Aby spróbować tego, co w bani mają ci ludzie polecam zajrzeć na ich profile. To, że nie siedzą w jakimś zamkniętym oddziale odseparowani od internetu to porażka polskiej psychiatrii.

#bekazlewactwa #lewackalogika #neuropa.ru #konfederacja #polityka
USSCallisto - Patrzcie jak ewidentnie zryci psychicznie fanatycy Konfederacji z Neuro...

źródło: IMG_6635

Pobierz
  • 28
@USSCallisto: Warto przy tym wspomnieć, że jeśli widzicie, że ktoś taki jak officer_k nazywa kogoś "sekciarzem", a Jarusek "ruskim agentem" to jest to zabieg retoryczno-psychologiczny, znany jako projekcja. Przypisanie przeciwnikowi cech lub zachowań, które utożsamiasz ze swoimi. Nie dalej jak wczoraj Jarusek urządził zwoływanko do swojego znaleziska, żeby kilka minut później oskarżyć swoich przeciwników o zwoływanie się.

Najpierw zrobił coś sam, później o takie same działanie oskarżył swoich przeciwników, insynuując, że
Kalifornix - @USSCallisto: Warto przy tym wspomnieć, że jeśli widzicie, że ktoś taki ...

źródło: Screenshot 2024-03-28 at 16-10-16 Roman Fritz z Konfederacji na łamach Voice of Russia (najstarsze komentarze)

Pobierz
Warto przy tym wspomnieć, że jeśli widzicie, że ktoś taki jak officerk nazywa kogoś "sekciarzem", a Jarusek "ruskim agentem" to jest to zabieg retoryczno-psychologiczny, znany jako projekcja. Przypisanie przeciwnikowi cech lub zachowań, które utożsamiasz ze swoimi.


@Kalifornix: Putin robi to samo nazywając Ukraińców nazistami. 0fficerk i Jarusek po prostu stosują putinowską taktykę oczerniania oponentów.
@Headcrab_B: nigdy nie ukrywałem, że myślę, że to jest facet. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zawsze pisałem w jego temacie w formie męskoosobowej.

A czy jest trollem Konfederacji płatnym czy darmowym? Uważam, że nie ma to żadnego znaczenia. Nigdy nie widziałem aby Kleo to dementował, albo potwierdzał. To, że inne partie mają swoich użytkowników na takim Twitterze czy wykopie jest potwierdzone przez samych polityków. Różnica jest taka, że
@Kalifornix: o mnie Jankesik zrobił chyba kilkanaście wpisów jakim to jestem jednym z toksyczniejszych użytkowników tego portalu. Te wpisy robił ZAWSZE jak byłem zbanowany, abym czasami mu jego hipokryzji i głupoty na żywo nie wytknął. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W jego przypadku działał przez lata dokładnie ten schemat, o którym piszesz. Gość skrajnie agresywny, regularnie atakujący ludzi zarzucał mi to, co sam robił. Z tą różnicą, że
@L3stko: Dokładnie. Dlaczego nie należy wierzyć ruskim? Ano dlatego, że bezczelnie kłamią, manipulują i celowo wywołują konflikty i podziały w społeczeństwach zachodnich. Nazywają innych nazistami, samemu mając chociażby typów z Rusicza i prawą rękę Prigożyna z nazistowskimi dziarami (ten ostatni już gryzie piach).

Tymczasem na wykopie mamy takich "ja rusków", którzy robią dokładnie to samo co ruscy, wyzywając przy tym każdego kto się z nimi nie zgadza od "ruskich agentów". W
@vvv-vvv: dlaczego niewygodne? Jak nie chcę najazdu błaznów z Neuropy to kasuję. Większość z nich mam na czarnej liście. Ja z kilkoma większymi lub mniejszymi przerwami jestem na Wykopie od około piętnastat. Z takimi baranami się już nadyskutowałem i zwyczajnie mi się to znudziło. Co do takich gamoni, o których piszę, myślę, że nie ma co ich nawet do głosu dopuszczać. Zwyczajnie nie ma sensu.

Ups, myslem, że to post do