Wpis z mikrobloga

  • 2
@Pastaadastra: nie dziwię się, że ktoś jest 2/10 i po lookmaxowaniu będąc 4/10 dalej ma #!$%@? i depresję. Ale dziwię się poglądom uważającym, że te topowe chady beztrosko sobie żyją nic nie robiąc, gdy wyraźnie widać po nich, że muszą wkładać dużo zaangażowania by prezentować się tak jak wyglądają na zdjęciach. Przegryw może maxować i mało z tego wyciągnąć, ale nie zmienia to faktu, że chady wiele wyciągają z tego, że
@Bananek2: wyśmiewanie looksmaxingu jest bez sensu, jeżeli możesz poprawić swój wygląda stosunkowo niewielkim kosztem i włożonym w to wysiłkiem i czasem to dlaczego nie próować? Laski od setek lat używają looksmaxingu.
@Pastaadastra: ty jesteś głupszy niż #!$%@?, domino. Jak twój potencjał to 3 a wyglądasz na 1 to znaczy że looksmaxing działa a lepiej być 3 niż 1. Z tym że zasada jest taka że im wyżej tym trudniej podkręcić atrakcyjność. Z jedynki dużo łatwiej zrobić 4 niż z 8 na 9.
@gnomol: to dlatego, że oni w przeciwieństwie do Ciebie, wstrętny incelu, od maleńkości looksmaxowali. Gdybyś tylko wcześniej wstawał, brał zimne prysznice i przez lata zgłębiał tajniki odpowiedniego dobrania paska od spodni, to dzisiaj byłbyś wysokim r...-włosym chadem.
@Pastaadastra: tak bardzo ma #!$%@? że mój brat ma już 3 dziewczynę w wieku 30 lat z każdą tworzył kilkuletni związek a jest 2 centymetry niższy ode mnie, gorzej zbudowany a jeśli chodzi o twarz to kwestia względna włosy mamy podobne ale on ma krótkie i przycięte najprościej ja mam trochę zawsze bardziej fancy fryzury. Ja nie miałem dziewczyny od 5 lat nie licząc 3 znajomości po drodze które jednak bardzo
@Pastaadastra: jakbym chciał zamoczyć to bym poszedł na #!$%@?, w życiu nie każdemu chodzi o zamoczenie penisa into vagina. Ja sobie w życiu dobrze sam radzę po prostu chciałbym mieć osobę na której można się oprzeć nie znalazłem takiej daltego jestem sam. Przez długi czas w ogóle nie szukałem aż wydawało mi się że przypadkiem to druga osoba znalazła mnie ale wtedy spanikowałem więc jestem sam na własne życzenie i nikogo
@Uuroboros: To tylko pokazuje dlaczego my nie mamy nikogo, skoro Twój brat ma trzy. Dlatego to litościwie zostało pominięte. Plus copujesz, że jesteś atrakcyjniejszy od brata oraz że jesteś sam z własnej woli. xD
@Pastaadastra: mam jakieś zasady, sam zostałem wychowany przez jednego rodzica i w życiu nie chciałbym mieć dziecka z obcą babą poznaną w kiblu dyskoteki. Jeżeli ciebie wpadka by zadowalała w życiu to proszę bardzo, nie każdy ma tak niskie etyczne zasady. Mój brat miał 3 od liceum nie ma trzy na raz, jego jego mać przestań manipulować.