Wpis z mikrobloga

@sakiro12: dziwnym trafem zawsze takie wpisy są inspirowane nie sytuacjami gdzie 30 latek wiąże się z np 25 latką, tylko licealistką. No niestety, ale celowe szukanie tak młodej osoby jest podejrzane w opór. Z resztą ta skrajna fiksacja na punkcie młodszych kobiet też nie brzmi zdrowo. Nie ma nic złego z tym, że kobieta jest pare lat młodsza, ale #!$%@? o tym bez przerwy i dorabianie jakiejś ideologii, jakby to była
@Pastaadastra: no wsm masz rację, one jakby są ofiarami, ale właściwie nie są, a jak są to tylko własnej głupoty. Powinny uderzyć się w pierś i same przyznać się do błędu zamiast obwiniać oszusta i zrażać inne młode, jeszcze naiwne osoby do chcących na nich żerować bogu ducha winnych manipulantów
Daj ludziom żyć jak chcą.


@Pastaadastra: To jest mowa trawa. Za każdym razem jak ktoś kogoś skrytykuje, słusznie lub nie, to można walnąć takim tekstem. Jak ktoś się zesra komuś na trawnik to też mam dać mu żyć jak chce?

Dlaczego tak Cię razi związek dwójki pełnoletnich osób?


@Pastaadastra: Czy ty w ogóle czytałeś moją wypowiedź?

Uważasz, że kobiety są w nich wbrew własnej woli? xD


@Pastaadastra: A ty
@Pastaadastra nie mam, ale juz mam do nich inny stosunek i chce mieć w przyszłości. Ja ogólnie zgadzam się w 3 komentarzem na screenie. Byłam w takiej sytuacji, doświadczyłam tego i wiem, że to nie było zdrowe.
@sakiro12: Znam kilka dziewczyn w wieku 20 lat, którym podobają się starsi faceci, gdzie 30 to najniższa liczba, bo tam wchodzi w grę nawet 50-latek. Nie znam za to facetów po 30, którzy uganialiby się za 20-latkami, bo wolą kogoś w swoim wieku.
@sakiro12: mój kumpel chad ma 34 i uwielbia boltzowac Nastki ,takie w jego wieku są dla niego niewidzialne :) tak jak reszta rówieśników tego Chada dla tych jego nastek( ͡° ʖ̯ ͡°)
@podomka: w Polsce faceci się brzydka starzeją, wszędzie się brzydko starzeją. Ci którzy starzeją się dobrze to zazwyczaj chady, którzy dzięki swojej genialnej genetyce mogą to nagiąć. Mam kumpla Chada i on mając 34 lata( wygląda na 10 mniej) spotyka się z nastakami a kobiety w jego wieku są dla niego niewidzialne gdyż no właśnie już się zestarzały i w tym wieku już sporo odstają od tych młodszych. To że Ty
@pymbelak: Twój kolega bardzo późno dojrzewa (co sam napisałeś wspominając że dopiero zaczyna myśleć o założeniu rodziny), dlatego dogaduje się dobrze z młodszymi, to normalne