Wpis z mikrobloga

@sakiro12: gdy zacząłem być z moją ostatnią baba ja miałem 31, a ona 20 i absolutnie nie uważam żeby łatwo dało się nią manipulować. Generalnie to ból dupy przekwitających lasek jest przezabawny XD
  • Odpowiedz
@sakiro12 Nie żeby coś, ale ma to jakiś tam logiczny sens, tak samo jak rodzic mówiący dziecku że jakieś tam zachowanie jest złe, mimo że sam się tak zachowywał. Ot doświadczenie empiryczne.
  • Odpowiedz
18ka dla 30letniego faceta to w 90% strata czasu i pieniedzy


@othe2137: Związek to zawsze koszt. Tyle że w przeciwieństwie to babć 30+ z passatowym przebiegiem młode i atrakcyjne laski bywają warte tej ceny.

jak po byciu w zwiazkach od 16 do 25 roku zycia po 30 lvl zaczalem sie rozgladac, to tylko 18 mi sie podobają a jak patrze na kolezanki w moim wieku to im wspolczuje co sie z
  • Odpowiedz
Dojrzała osoba raczej nie uwierzy jak ktoś jej powie, że rzuci dla niej wszystko i że też miał zawsze marzenie, żeby zwiedzać świat z ukochaną osobą a potem otworzyć pensjonat w górach za pieniadze, które on oczywiście ma, i wgl, dzisiaj akurat o niej myślał i wtedy napisała i ze to jest znak, tyle znaków i że Sekret działa xD


@Iandschaft: że niby 30 latka w to nie uwierzy, a 18
  • Odpowiedz
A dlaczego to niby 30 ma być bardziej atrakcyjna od 18? Przecież jedna i druga to baba, a one z logiką i rozumem mają duży problem. Jedyne co przyciąga do kobiet to atrakcyjność fizyczna ¯_(ツ)_/¯
Są oczywiście inteligentne i mądre kobiety, ale to są promile.
  • Odpowiedz
@sakiro12: ja sie spotykam ostatnio z nudow z max z 20-24 latkami a mam 32 lvl. Tylko bujam ze mam 29 XD Na szczescie mnie jeszcze o dowod pytaja wiec pare lat sobie bede jeszcze bimbal w ten sposob
  • Odpowiedz
wypowiedziala sie jedna ze jest tylko kilka lat starsza niz 18 i ze zostala wykorzystana i jedna ktora ma 30 i widzi z perspektywy czasu, jak naiwna wtedy była. Mając 18 lat bardzo wiele osób jest jeszcze mega naiwnych i takie wyrachowane cwaniaki je wykorzystują. Dojrzała osoba raczej nie uwierzy jak ktoś jej powie, że rzuci dla niej wszystko i że też miał zawsze marzenie, żeby zwiedzać świat z ukochaną osobą a
  • Odpowiedz
@Bananek2: sorry ale 10-lat młodsze dziewczyny mają kompletnie inny vibe, dałoby się to wyjaśnić ale mi się nie chce :) to tak jakbyś miał 20 lat i się z 40-latką umawiał, wyobraź to sobie, ty o studiach i gierkach a ona o menopauzie
  • Odpowiedz
@pal95 się zgodzę. Na studiach spotykałam się z facetem pod 30 i to naprawdę były różne światy. Zupełnie inny vibe. Ja prowadziłam beztroskie życie, a on musiał wyjść wcześniej, bo rano do roboty szedł xd z moimi znajomymi (w moim wieku) też się nie dogadywał. Myślę, że 30 latka bardziej dogada się z 50 latkiem, bo oboje są w tym momencie dojrzali.
  • Odpowiedz
@podomka: domyślam się, że wśród twoich rówieśników również było wiele chłopaków, których vibe by ci się nie podobał i nie dogadywaliby się z twoimi znajomymi, ale wtedy uznałabyś że to jest problem tego chłopaka a nie jego wieku
Bananek2 - @podomka: domyślam się, że wśród twoich rówieśników również było wiele chł...

źródło: IMG_1941

Pobierz
  • Odpowiedz
@Bananek2 to nie jest jedyny powód. 30 latek myśli już o zalozeniu rodziny, a 18 latka? XD ja w wieku 18 lat nie znosiłam dzieci i byłam pewna, że nigdy ich nie będę miala. Nie wierzę w takie związki, bo sama w takim byłam xd myślę, że ten związek mógłby się udać, gdybym go poznała 10 lat później. To był fajny facet, ale nie pasował wtedy to mojego stylu, etapu w życiu.
  • Odpowiedz
@Bananek2 nie musisz mnie przekonywać xd ja już miałam 18 lat i wiem jak to było. Łatwiej znaleźć atrakcyjnego faceta przed 30. Faceci w Polsce się brzydko starzeją imo. Po 30 większość na już bebzole xd
  • Odpowiedz