Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Urzędy w waszych mieścinach też tak mają? Człowiek wraca do rodzinnego miasta na święta, czasem chce coś załatwić (przeprowadzki w innych lokacjach i zameldowanie w rodzinnym), a tu nagle cały urząd praktycznie na wakacjach. No jak tak można? Rozumiem święta i np. tylko 50% składu pracująca, ale cały urząd?!
taguję mimo nocnej, choć nie wiem jak
Najpierw dodałam ze swojego konta, ale zobaczyłam, że wpisy wcześniejsze, których skasować się nie da (dlaczego?!) sugerują kim jestem... mała mieścina

edit: w anonimowych nie mogę dodać zdjęcia z dysku, link do fb też nie działa. Chodzi o ud=rząd miasta Wąbrzeźno. Taki wpis zamieścili 12h temu "29 MARCA 2024 roku Urząd Miasta Wąbrzeźno otwarty będzie do godz. 12.00.

Wszystkich, którzy planują jutro odwiedzić Urząd Miasta Wąbrzeźno zapraszamy do godziny 12.00.

Za ewentualne utrudnienia przepraszamy."
#afera #pracbaza #sprawyurzedowe



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
@mirko_anonim: podziękuj posłom bo to oni prawo ustalają i tak dobrze, że działa do 12tej bo gdzie indziej są całkowicie zamknięte ludzie muszą wybrać wolne za święto, po za tym pierwszy raz w życiu spotykasz się z okresem przedświątecznym? Mają dla ciebie może w sobotę otworzyć?