Wpis z mikrobloga

Czemu mi komputer nie wykrywa głośników..? Trzeci dzień się męczę. Stało się tak po wymianie płyty głównej, ale wszystkie sterowniki zainstalowałem. Podpinam kabel i tak jakbym go nie podpiął.
  • 11
@Emdowu: w trayu powinienes miec manager wyjsc audio. zobacz, czy nie sa tam czasem poprzestawiane. dokladnie Ci nie powiem jak to sie nazywa, bo kurde sam na stacjonarce nie siedzialem od paru lat. ale wiem, ze mozna tam bylo przestawiac, a moze cos Ci sie poknocilo.
@snx: Z tyłu. Możliwe, że znalazłem przyczynę. Mam zainstalowane sterowniki do płyty asrock 4core16000glan, a okazuje się, że nie mam glan tylko DVI. Patrze, że nie ma sterowników audio na windows 7 do DVI.. da się coś z tym zrobić?
@Emdowu: Obie karty dźwiękowe są na tym samym układzie... Poszukaj sterowników do układu ALC662 zgodnych z Twoim systemem, sprawdź głośniki z innym urządzeniem(telefonem, mp3 itp). W managerze urządzeń karta jest widoczna?
@snx: Zainstalowałem, ale nadal to samo. Głośniki działają przed chwila podłączyłem do telefonu, w managerze karta jest widoczna. Wszystko jest tak jak powinna, a mimo to podpinam głośniki i nic się nie dzieje.