Wpis z mikrobloga

@entaroadun: wstaje do pracy o 6ej .. wracam o 18.30 i po prostu strasznie absorbują tutaj sprawy, ktore wciąż muszę załatwiać. Aktualnie najwięcej czasu poswiecam na znalezienie mieszkania lub pokoju lo atrakcyjnej cenie. Uważam, że lekko przeginaja z tymi cenami i mocno poluje na dobrą okazje. Gdy tylko to wykonam tak obiecuje opowiedzieć wszystko ponieważ wiele sie tu wydarzyło (wraz z moja wizytą w szpitalu po jednej bibie).
  • Odpowiedz
@hakeryk2: Polecam zapoznać się z tą stronką http://www.londonstrategichousing.com/

Znajdziesz tam oferty tanich mieszkach do których są dopłaty (rządowe i prywatnych inwestorów). Nie każdy niestety może się na to załapać, trzeba mieć trochę szcześcia. Ale jeżeli szukasz mieszkania z kimś (lub masz kogoś chętnego, to warto spróbować. Można dostać 2 pokojowe mieszkanie za 800 funtów, gdzie tyle w dobrej okolicy płaci się za 2 osobowy pokój.
  • Odpowiedz
@entaroadun: Tego nie znałem, dzięki! Już mam dość gumtree i spareroom.co.uk - popatrzę i tutaj. Zależy mi nawet na pokoju w okolicach Acton Town, Shepard's Bush, White City - ogólnie zachodni Londyn bym miał blisko do pracy ... ponieważ teraz przejeżdżam prawie calusienki by dostać się do pracy co mi się kompletnie nie kalkuluje ani czasowo jak i finansowo.
  • Odpowiedz