Wpis z mikrobloga

Kolejna perełka z Tiktoka, w komentarzach ruskie boty i Mariusze z Brighton już wydali wyrok: "Zełeński to cpun i aktor sterowany przez CIA" xDD Powoli się nie dziwię dlaczego Stany chcą zakazac tego gowna. Ruskie boty czują się tam jak ryba w wodzie, jakiś randomowy Ukrainiec wrzuci filmik ze spaceru po starówce we Wrocławiu a po 10 minutach kilkanaście komentarze typu "won na front" albo "Wolyn Pamiętamy" szkoda że o Katyniu tak nie pamiętają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ukraina #wojna #onuceztiktoka #rosja
JohnnyPomielony - Kolejna perełka z Tiktoka, w komentarzach ruskie boty i Mariusze z ...

źródło: Screenshot_20240328_225209_TikTok

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@leito08: Powiedz to Mariuszom na Tiktoku, im to się dopiero styki poprzepalaja xDD Mam konto na TT od 3 lat, nigdy nie widziałem komentarza/filmiku o Katyniu, a codziennie widzę po 5-10 komentarzy "Wolyn Pamiętamy " xDD ciekawe czy pamiętali przed 2014 rokiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@JohnnyPomielony: trzeba też wziąć pod uwagę, że ruscy mimo wszystko oficjalnie przeprosili. Ukry nadal głoszą, że to my ich zabijaliśmy, a co druga ulica w każdym mieście nosi nazwisko zbrodniarza xd
  • Odpowiedz
@leito08: Przeprosił #!$%@? Jelcyn którego ruscy nienawidzą , więc co to za przeprosiny z którymi nie zgadzają się nawet sami Rosjanie xD Poza tym jest to kraj, który jawnie grozi nam zrzuceniem bomb na Warszawę, i do tej pory nie oddali wraku samolotu, w którym zginął nasz prezydent (nie żebym był pisowcem, no ale to fakt akurat)
  • Odpowiedz
@JohnnyPomielony: mimo wszystko przeprosili teraz im to się politycznie nie zgrywa, więc retoryka się zmieniła. Ukry nawet jak nasi prezydenci prawie w ślinę lecieli publicznie to nic z tym nie zrobiło xd więc nic już z tym nie zrobią w przyszłości na pewno. Co do tego, że rosja to dla nas teraz zagrożenie numer 2 zgadzam się, ale to nie zmienia faktu, że dla ukrow Polacy stoją niewiele wyżej niż ruscy
  • Odpowiedz
@leito08: Czyli przeprosili nas bo im się to politycznie zgrywało? a oddać wraku samolotu nie mogli bo z jakich przyczy im się wtedy nie zgrywało? XD Przecież wtedy mieliśmy chyba najbardziej neutralne stosunki od upadku związku radzieckiego
  • Odpowiedz
@JohnnyPomielony: poruszyłeś temat Katynia i Wołynia, więc wspomniałem, że mimo wszystko były oficjalne przeprosiny w pierwszym przypadku, a w drugim nie. Dobre stosunki mieliśmy tylko wtedy kiedy trzeba było załatwić Nord Stream do Niemiec. Polska i Rosja nigdy nie będzie miała naturalnych dobrych stosunków jesteśmy dziejowymi rywalami
  • Odpowiedz
@leito08: Ale Rosją ma złe stosunki prawie z 3/4 świata xDD Poza tym Ukraińcy przeprosili nas za Wołyń Tutaj dla mnie te przeprosiny są bardziej szczere, niż te #!$%@? Jelcyna w momencie upadku ZSRR, kiedy palił się grunt pod nogami.
  • Odpowiedz
@JohnnyPomielony: malo tego, ostatnio sobie przeprowadzilem maly "ekspertyment" w komentarzach na tiktoku. Pod jednym filmem napisałem "ruski śmieć" a pod kolejnym "ukrainski śmieć". Zgadnij, który komentarz mi tiktok usunął za łamanie regulaminu xD
  • Odpowiedz
@januszdoe: Też to zauważyłem, teraz spamują komentarzem "kopiuj-wklej" (zdjęcie w załączniku) algorytm im tego nie wyłapuje przez czcionkę, a jak zgłaszasz to oczywiście "zgłoszenie odrzucone" no bo przecież wcale to nie narusza zasad społeczności ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale jak napiszesz "Stulejarz konfederacki" to prawie konto banują xDDD chora apka
JohnnyPomielony - @januszdoe: Też to zauważyłem, teraz spamują komentarzem "kopiuj-wk...

źródło: Screenshot_20240329_013353_TikTok

Pobierz
  • Odpowiedz
@BialyCrossaintXDDL: Za to kończy się na Mariuszach z Brighton na Tiktoku którzy fanatycznie nienawidzą Ukraińców, Pamiętają o Wolyniu i zamieszczają komentarze cytując "#!$%@?ć #!$%@? z Ukrainy" xDD szczyt wyżyn intelektualnych, to ja juz wolę wyrzutków z wykopu
  • Odpowiedz
@BialyCrossaintXDDL: Tu nie chodzi o fanatyzm, tylko Rosja naprawdę dała mnóstwo powodów, by jej nienawidzić. Rozumiem, że w takiej Ameryce Łacińskiej mogą wzdychać do Rosji, bo to przeciwwaga dla USA (choć teraz bardziej w te buty wchodzą Chiny, może też Indie), a oni akurat mają powody do nienawiści wobec USA, choć imho i tak mniejsze niż to, co wyprawia w Europie i Azji Rosja od jakichś 200-300 lat. Można wymieniać przewiny
  • Odpowiedz