Wpis z mikrobloga

@Czarnoskory_Wyborca_Konfederacji1 nie do końca reakcjonista, doprowadził do końca kolektywizację,z czego Lenin zrezygnował, co było bardzo rewolucyjne (kolektywizacja). Stalin był bardziej rosyjskim (mimo tego że był gruzinem) nacjonalistą, Lenin zaś internacjonalistą i to było widoczne w polityce stalinowskiego ZSRR.
  • Odpowiedz
@Czarnoskory_Wyborca_Konfederacji1 1)zdjęcie które załączam jest odpowiedzią na twoj pierwsze pytanie
2) zgadza się
3) ogólnie tego się tak nie bada (zestawiając ogólnie iii rzesze z obozami zagłady to jak porównywać sielankę z piekłem), to co napisałes to po prostu różne podejścia do okupacji i danej ludności, w Danii np istniała nawet Partia socjaldemokratyczna, tak samo komunizm.
KarpMolotow - @CzarnoskoryWyborca_Konfederacji1 1)zdjęcie które załączam jest odpowie...

źródło: temp_file960695580444386038

Pobierz
  • Odpowiedz
@Czarnoskory_Wyborca_Konfederacji1 ogólnie to się z tym zgadzam bo mając możliwość wylosowania życia w danym kraju w historii to najbardziej przeraża mnie możliwość życia pod reżimem Pol Pota. W ZSRR mógłbyś trafić na urzędnika lub robotnika, jakich wielu w iii rzeszy podobnie.w kampuczy wszyscy wręcz przeżywali piekło na ziemi. No i ogólnie to nie wiem czy ktokolwiek zdołał w historii wybic w 3 lata nieco ponad 1/4 nieco ponad swojego narodu
  • Odpowiedz