Wpis z mikrobloga

@Hejkapi: No właśnie też nad tym myślałem. Bo steam deck działa gównie ze steamem jak sama nazwa wskazuje a tam nie idzie nawet gierek przez VPN kupić ;P
Czy na Steam OSie mogę instalować po prostu poza steamowe piraty? czy trzeba windowsa stawiać i tak grać ?
Nie po to wydam 1600zł za refubra by jeszcze gry za 200zł kupować xD
  • Odpowiedz
  • 0
@niebadzogrem też myślałem o refubie ale za połowę tej ceny wziąłem używkę. Nigdy nie miałem tego w ręku do teraz. Wcześniej używałem Nintendo i więcej się kurzyło niż było używane. Myślę że tu będzie inaczej i bardziej podpasuje moim preferencjom
  • Odpowiedz
@Hejkapi: Możesz ale po co? Da się odpalić LOLa, stare gry z ery Win7 czy xp odpala się łatwiej niż na w11.
Jak tak bardzo lubisz być szpiegowanym to poleciłbym windows 10, spyware z w10 zużywa nieco mniej ramu.

IMO jeśli koniecznie chcesz żyda to lepiej kupić ROG Ally, valve nie aktualizuje deckowych sterowników do windowsa i trzeba kombinować z tymi od społeczności.
  • Odpowiedz
  • 0
@Hejkapi zainstalowałem emudecka i zniknęła mi klawiatura ekranowa xD może ktoś mi wytłumaczyć co zrobić żeby znowu się pojawiła? Klikam X i jej nie ma
  • Odpowiedz
@Hejkapi: lol wymaga troche kombinowania, ale dziala na decku. Jak dla mnie nie ma sensu instalowac windowsa tam, bo traci się fajnie przemyślany i stabilny system zoptymalizowany pod to urządzenie. Miałem windowsa testowo na SD i co chwile albo aktualizacje, albo reboot no i od cholery miejsca pożera. Jak potrzebujesz mocno offica, to brałbym te konsolki z preinstalowaną windą, bo i wydajność lepsza.
  • Odpowiedz