Wpis z mikrobloga

Tutaj nic się nie trzyma kupy i albo coś dopiero ma się zacząć abo to jest robienie zamieszania z którego nic nie wynika żeby zacząć zakopywać Pandorke.

-Po co Zwyrol w niedzielę wyciągnął ten. Nie mieli go puszczać więc mógł go sobie trzymać i odpalić go np w momencie ogłoszenia Dubiela w jakieś federacji. Gdyby go jednak puścili te efekt byłby ten sam, a może nawet lepszy odpalił by live i wręcz z miejsca wszystko odbijał.

-Trzeba pamiętać, że nikt nikomu nie ufa i każdy każdego doradza. O ile mamy ten team konop+zwyrol Dubiel+Nitro między nimi Boxdel któremu nikt nie ufa. Jesli Boxdel miał robić za kreta dla Wardęgi to działanie było głupie. Spalił sobie kreta na słaby film który i tak nie miał wyjść.

-Dubiel z Nitro równie dobrze mogli testować Boxdela robić z nim film kapiszon żeby sprawdzić czy będzie lojalny i można go dopuścić do grubszych rzeczy czy za bardzo boi się druida i będzie jego psem.

-Dubiel ma za sobą ludzi, manager sztab PR nawet ma tego byłego wysoko postawionego funkcjonariusza służb. I oni pozwalają mu puścić to nagranie z oburzeniem o braku wiedzy na temat wieku. „Przyjedz do Jaworzna zabawimy się na ostro tylko ja i moja 14” jest obok „mistrza Śląska mma” i „jakieś tam masz” są najbardziej zapamiętanymi tekstami”

-Konop dzwoni do Boxdela dzień przed filmem i wszyscy zgodnie myślą że konop na pewno tego nie nagrywał więc potniemy sobie nagranie, skleimy co nam pasuje i podkręci efekt. Będzie dobrze.

-Jaki miało cel dodanie tego zdjęcia ze spotkania? Miało dodać filmowego efektu? Może miało dodać siły? Nie jestem pewien jak to wygląda z prawnego punktu widzenia. Czy Wardęga może sobie wejść w posiadanie czegoś takiego?

-Dziwna cisza ze strony Boxdela, żadnego statementu, filmu w białej koszuli. Głupiego telefonu na live czy chociaż story na IG.

-Wątek rozmowy Dubiela ze Stuu kolejną rzecz którą nie ma sensu. Jesli miał to nagranie przed filmem Wardęgi dlaczego nie wrzucił tylko strzelał sobie po kolanach i stopach. Film z grożeniem pozwami, wciaganie rodziny i wystawianie ich twarzy przypominanie o młodszym rodzeństwie co potencjalnie pogarsza sytuacje dla nich i tym podobne filmy. To sugeruje, że ta rozmowa mogła mieć miejsce później ale po co wtedy wrzucać datę która nie będzie pasowała pod narrację?

Nic ale to nic się nie klei masa błędów, dla nas będących z boku nic to wniesi jedynie zamieszanie. moze to jest celem żeby w końcu w pełni zamknąć ten temat robiąc takie szopki. Może mamy zimną wojnę i pokazał siły? Badanie możliwości, namieszanie w szeregach przeciwnego obozu? Nie ma co obwiniać, podnieć się jak to x #!$%@? y czy z przechytrzył wszystkich. Oni mają jakiś plan i tam się toczy rozgrywka, my jestesmy tylko pionkami nie mającymi pojęcia jaka gra toczy się na planszy.
#famemma
  • 19
@szatanEK666: Czy ja wiem z tymi pieniędzmi. Większość wspolprac przycięta bo nikt nie będzie ryzokowal współpracy z kims za kim dalej ciągnie się smród i sprawa się rozwija. Materiałów nie ma jakoś duzo, żeby był z tego duży zysk z wyświetleń. Dubiel nic nie wrzucał, zwyrol zrobił jeden live i nic nie wrzucił, nitro ma regularne streamy a konop dość regularnie wrzuca filmy na stałym poziomie więc na jednym filmie w
@GoodGuyChucky93 tak jak już pisałem, za 10-15 lat jak będą na emeryturze to zrobią comeback i wyjawia, że to wszystko było kręcone pod wyświetlenia.
A jakby się dalej rozkręcić to wyjdzie, że kierowały tym służby, żeby prac hajs na tym całym bagnie.
@szatanEK666: Właśnie tam nic nie ma sensu , nie klei się to wszystko do kupy i nie da się określić co miały na celu takie ruchy. Rozumiem że strony randoma co stawia pierwsze kroki w Internecie ale każdy kto siedzi w Internecie jako widz jest w stanie gołym okiem z miejsca wyłapać co nie przejdzie czy wręcz pogorszy sytuacje,błędy w logice i wykonywanych ruchach.
Po co Zwyrol w niedzielę wyciągnął ten. Nie mieli go puszczać więc mógł go sobie trzymać i odpalić go np w momencie ogłoszenia Dubiela w jakieś federacji. Gdyby go jednak puścili te efekt byłby ten sam, a może nawet lepszy odpalił by live i wręcz z miejsca wszystko odbijał.


@GoodGuyChucky93: raczej dobrze zrobił, uderzenie wyprzedzające które zmusza ich do wrzucenia tego gniota, a tak to by jeszcze coś pogrzebali i może
@nilmerg: No właśnie ten „stary” materiał nadal by miał tak jak i człowieka który wiedziałby co jeszcze mają. Na pewno jakoś by to zapowiedzieli i wtedy Wardęga mógłby wyskoczyć z live i odpaleniem starego filmu. Tyk ruchem mocno by ich zderointerowal i uderzył w nowy plan.

W sumie teraz nasunąłeś mi jeszcze inną perspektywę. To jest #!$%@? Dubiel, znany z tego że robi coś głupiego a potem w ramach ratowania sytuacji
@GoodGuyChucky93: moim zdaniem Pasternak lub Rozpara wkręcił Boxdelowi że odegrają się na wardedze i Boxdel szczerze w to uwierzył szczególnie jak zobaczył jak rozpara dojechał Wardege na żywo. Potem Boxdel zaczął robić ten film wardega się dowiedział i musiał zagrać na nim jakąś mocną karta że ten zrobił co zrobił kładąc lachę na nitro i dubiela. Dlaczego Wardega to opublikował? Bo mógł i zniszczył ich totalnie przez co jakiekolwiek filmy które
@GoodGuyChucky93: a co do rozmowy ze Stuu zupełnie nie pasowałaby ona do narracji która wtedy przyjął Dubiel i dodatkowo wyglądałoby to wtedynjak oczywistą ustawka. Zresztą dobrze nitro powiedział że dopóki temat karny się nie wyjaśnił to mogłoby to być śmierdząca rozmowa w prokuraturze że ustalają zeznania albo ktoś na kogoś wpływa co ma mówić.
@WhiskeyIHaze: To jest akurat wręcz pewne tylko robota jest żmudna i pochłaniająca masę czasu. Kopałem w sumie to stale sobie kopie i zbieram informacje a zawsze jest to samo. Nikt większy nie chce ruszać tematu bo nie będą ryzykować swojego źródełka i za bardzo się wychylać.

Ewentualnie zbycie dostaniesz, że zarabiają to inwestują i mnożą majątek, optymalizację podatkowe i norma nie warto nawet 5 minut na to marnować. Paru pelikanów powtórzy
@GoodGuyChucky93: mi sie wszystko klei, druid nie mógł czekać aż oni sami opublikują film bo dostał #!$%@?ą wersje filmu którą łatwo było obalić. Jakby dał im czas to by starali się go udoskonalić, a tak wypuszcza i są w dupie bo zarzuty do niego były #!$%@?.

A dlaczego boxdel zmieniał front? to proste. zauwaz ze to klasyczne zachowanie boxdela. Boxdel podłączył się do nitro jak Wardege miał najgorszy czas wizerunkowo Kasjusz
@begensky: no dobra moze jednak mi sie nie klei, czemu wardega finalnie tak cisnął boxdela xD skoro ten mu dał film, a nitro przyznał się ze boxdel mu się też przyznał w noc kiedy wyszedł ten film

hahaha to są #!$%@? jakieś szachy 50G
@begensky: No właśnie dalej nie.
Sama postać nitro. To on działa nad filmem Olciak z Wątoren który można określić początkiem i filmem który zaczął Pandorę. To po tym filmie i przed filmem Wardęgi rzekomo ma miejsce rozmowa Dubiela ze Stuu.

Sam Wardęga stawał po stronie nitro i szedł na wojnę z Muranem kiedy nitro był w najgorszym momencie, zaraz po banach z każdej strony i pluł na niego nawet wuwunio na
@GoodGuyChucky93: ogólnie szanuje za tak długie posty. niestety nie chce mi się aż tak rozpisywać ale bardzo dobrze kminisz czemu nitro wysłał olciak do wątora. według mnie nitro wiedział o stuu tak samo jak wszyskie dinozaury youtube. moze chcieli w ten sposób wydać Stuu jednocześnie oganiczając dmg pozostałych i liczyli na to, ze bedzie kozioł i nikt nie bedzie dalej szukać jakiś aferek. Dodatkowo jego kolega Dubiel mógł się zabezpieczyć głosówką
@begensky: ale jaki jest dowod na to że baxton dal film zwyrolowi. Słowa tego przygłupa nietwojegosyniaka nic nie znaczą, widać że zrobi wszystko żeby wylizać marcinowi debilowi i go ochronić, dlatego baxton to łatwy cel i możnana niego zrzucić odpowiedzialność za wyciek. Chłop sobie przećpał zwoje mózgowe na wiór i pewnie niewiele kontaktuje strateg #!$%@?, więc czemu nie powiedzieć że on