Wpis z mikrobloga

@Hmartyna: On tak serio? Może jego pomysłem na follow jest udawanie największego chama z wszystkich edycji, bo aż trudno uwierzyć, by do tego stopnia być ślepym i nie wyciągać wniosków. Obrzydliwy ogr.
  • Odpowiedz
@heheszka2: ty oglądasz program? On takim zj..ebem jest. Zauważ na setkach jak on stara się mówić w sobie założony sposób. Wymyślił w swojej pustej główce, że taki sobie stworzy wizerunek. Naoglądał się poprzednich edycji i próbuje udawać macho. Jego duma została urażona dwa razy. On tego nie może znieść, że Luiza go jednak olała. A jeszcze jak teraz prawie całe internety (oc poza stulejem który się spuszcza do jego zdjęcia) trąbi
  • Odpowiedz
@paranoia800: XD To była ironia. Odniosłam się do tego, że Bartek zarzucił Luizie, że znalazła sposób na atencję i follow "robiąc z siebie ofiarę". Wiem, że nie udaje chama, a nim jest i nie mam wątpliwości, że Luiza nie była katalizatorem jego przemocowych, podłych zachowań, a taką ma naturę.
  • Odpowiedz
@Hmartyna: On takimi storkami (i poprzednimi) pokazuje, że to on właśnie nie potrafi iść z tym wszystkim dalej i, że zdecydowanie nie jest ponad to. Jedynie prowokuje tylko większy konflikt.
  • Odpowiedz
@Hmartyna: ciekawe czy on sam siebie czyta i rozumie o czym pisze ?nadal nie rozumie że to on zrobił z Luizy ofiarę i robił wszystko zeby z nikim nie spedziała choć parę minut sam na sam
  • Odpowiedz