Wpis z mikrobloga

@Snowenik: gdzie tak słabo płacą? I czemu podajesz godzinne stawki jak przy takich małych pieniądzach B2B się nijak nie opyla
Mi się zaczyna dopiero opłacać B2B przy 3 latach expa jako devops bo mam lekko poniżej 20k
  • Odpowiedz
@Snowenik: nie słuchaj innych, jeśli Ci ta stawka pasuje to git tym bardziej po tak krótkim czasie.

Jakby mi stawka nie pasowała, albo bym wiedział, że w firmie z podobnym doświadczeniem płacą więcej innym, to bym sobie szukał nowej roboty i negocjował lepsze warunki w nowej albo starej firmie.

Ale jeśli za takie pieniądze masz możliwość nauki, zdobycia wiedzy itd, to bym przecierpiał jeszcze trochę, żeby nabrać też pewności siebie.

No
  • Odpowiedz
@Trochutak: xD za 8k brutto czyli wiecej niz op po roku programowania zaczynaja ludzie od wklepywania danych do erp w moim korpo. Robota bez pomyslunku byle dobrze przepisac, a nawet tego nie trzeba bo maja makra popisane wiec klikasz w makro i samo leci hehe
  • Odpowiedz
@xPekka: a gdzie ma ich widac? Na pracait? Also 8k brutto to jest 6k netto, ja watpie ze OP mowi o stawce netto, nawet jesli to i tak jest dramatycznie mala i wiecej idzie zarobic ze znajomoscia sql do tematu joinow i cte xD co jest smiesznie latwe w porownaniu do bycia java devem

W 2018 bodajze sam bylem takim klepaczem za 7k brutto, ale to bylo 6 lat temu xd
  • Odpowiedz
  • 0
Podam chyba 70zl/h (mowie caly czas o brutto), ale za mniej niz 60 chyba nie chce juz tam pracowac i bede tylko siedzial dopoki nie znajde czegos lepszego.
  • Odpowiedz