Wpis z mikrobloga

@Kempes Już mniejsza o to czy zarzuty są prawdziwe, ale ciekawi mnie kto w PiS uznał że taki BMW jak Błaszczak nadaje się na tak kluczowe ministerstwo? On to drugi Sasin.
  • Odpowiedz
@DonTadeo: po Macierewicza był potrzebny taki administrator bez polotu. Wojsko mocno było zmęczone odlotami. Błaszczak nie udawał, że zna się na wojsku przynajmniej i nie wymyślal co dwa dni produkcji łodzi podwodnych w Radomiu.
  • Odpowiedz
@Kempes: ja tam cały czas nie mogę się zdecydować czy ci pisowscy politycy to zwykli idioci i po prostu nie potrafią w politykę międzynarodową i obronę narodową czy ich nieudolność i brak kompetencji to tak naprawdę efekt ruskiej agentury zainstalowanej w tym obozie
  • Odpowiedz
ciekawi mnie kto w PiS uznał że taki BMW jak Błaszczak nadaje się na tak kluczowe ministerstwo? On to drugi Sasin.


@DonTadeo: no właśnie jak wyżej napisałem, może to wcale nie jest przypadek i mianowanie takich ludzi na różnorakie kluczowe stanowiska to efekt ruskiej inwigilacji? taki Błaszczak to nawet może o tym nie wiedzieć, że ruskie agenci go przepchnęli bo gwarantował sam sobą nieudolność ministerstwa
  • Odpowiedz