Wpis z mikrobloga

Tl:tr


witam. Nastał czas zmiany telefonu. Aktualnie mam sgs2 i wgrane oczywiście najnowsze miui (tylko launchner inny).

Jestem ogólnie zadowolony, ale potrzebuje czegoś mocniejszego. Telefon używam głownie do neta, facebook i inne zamulacze systemu, oraz nawigacja (ważne) wideo-rejestrator (autoguard). Czasem jakiś pasjans czy kulki. Zależy mi na baterii, bardzo dobrym wyświetlaczu (musi mieć bardzo dobrze kolory, głębokie a obraz ma być jak brzytwa) i fajnie jakby bateria troszkę trzymała. Kolejna rzecz jakiej oczekuje to dual-sim+zgodność z aero2 (druga karta będzie w play).

Można jakoś ustawić w telefonie, aby aero było tylko do internetu?

Kolejną ważną rzeczą jest dla mnie pamięć, wolałbym nie bawić się w karty pamięci, a miec wbudowane te 16 gb to minimum.

Myślałem nad xiaomi, bardzo podoba mi się ten stosunek ceny do jakości. Znalazłem wiele pozytywnych opinii na temat tej marki.

I w sumie nie moge się zdecydować. Początkowo chciałem red rice, ale tak myślę, że wolałbym coś bardziej przyszłościowego, aby za rok znowu nie zmieniać telefonu...

Rozważam też Mi-2 oraz Mi-3.

Bardzo zaciekawiła mnie aukcja jednego użytkownika forum

http://allegro.pl/show_item.php?item=4085142451

Cena trochę przerażająco niska. Co sądzicie? Co wybrać i gdzie kupić?

#android #xiaomi #miui #jakitelefon
  • 13
@Deszczowy_Smok: nie polecam wbudowanej pamięci, bo to bez sensu. Lepiej kupić sobie szybką kartę micro SD. W androidzie ustawisz sobie, że net jest tylko z karty sim aero2. Mam #zte #v967s za 135$ i polecam, ale to tel z wakacji zeszłego roku, a teraz za tę cenę znajdziesz lepsze markowe modele.