Wpis z mikrobloga

Cześć

Kupiłem do mojego starego grata,takie coś wiem że zapewne to dziadostwo, ale mam pewną myśl jak to fajnie wmontować

https://a.aliexpress.com/_EwyIH4d

Czy do tego da się dodać jakiś mikron, widzę że są takie na aux, czy to będzie wtedy dzisiaj czyli podczas rozmowy mikron będzie szedł z wyjścia aux ? Coś kiedyś słyszałem że może być jakiś problem bo nie ma przedwzmacniacza.

Jeśli nie aux ma to to wejście USB głównie żeby podpiąć pendrive,a tego nie będę używać czy może zadziała tu mikrofon na USB?

Nie chciałbym mikrofony bluetooth, bo wtedy zapewne zadziała, tyle że już testowałem słuchawki i zanim to zdążę ubrać to jest po rozmowie , do tego jakoś jest zwykle bardzo średnia, a nie chce mikrofonu bluetooth za 300 zł wiadomo że najlepiej rode i heja

#pytaniedoeksperta #audiovoodoo #elektronika #audio
  • 2
  • Odpowiedz
  • 1
@kumulunga Kupiłem coś podobnego tylko że 7 cali, tnie się jak nie wiem i po podłączeniu pod AUX w oryginalnym radiu, im wyższe obroty tym bardziej piszczy z głośników, chodzi o alternator, musialbym dać jakiś separator żeby nie było zakłóceń
  • Odpowiedz
  • 0
@Pitaq no tak myślałem że to się będzie ciąć, ojciec przerabiał już radia za koła do góry i też się tną.

Z tym że ja do AUX tego urządzenia chciałbym podpiąć mikrofon aux na kablu i poprowadzić go nad blendę przeciwsłoneczna pytanie czy to ma prawo działać w ogóle wtedy. Ostatnio mikrofonu na aux używałem w stacjonarnym pc ale on miał jakąś całą kartę dźwiękową
  • Odpowiedz