Wpis z mikrobloga

  • 2
@Mihaueck

@wredny_bombelek po ludzku przykro, kiedyś wydawał się całkiem sensownie gadającym gościem. Niestety albo ja dorosłem albo on zdziadział. W sumie Kolonko vibe ( ͡° ʖ̯ ͡°)


Mam tak samo, nie da się słuchać jego #!$%@? xD
  • Odpowiedz
temu Panu to chyba ZUS upadł na głowę, bo już 20x miał zbankrutować


@acpiorundc: A ty jak sobie wyobrażasz bankructwo ZUSu? Przecież już teraz jest bankrutem, bo jest niewypłacalny - z obecnych składek pokrywane jest 80% emerytur, 20% trzeba dosypać z budżetu. Jak to nie jest bankructwo, to co jest?
  • Odpowiedz
A ty jak sobie wyobrażasz bankructwo ZUSu? Przecież już teraz jest bankrutem, bo jest niewypłacalny - z obecnych składek pokrywane jest 80% emerytur, 20% trzeba dosypać z budżetu. Jak to nie jest bankructwo, to co jest?

Odpowiedz


@stanleymorison: Bankructwo nigdy nie nastąpi. To, że ludzie będą mieć mniej emerytury to nic nie znaczy.
  • Odpowiedz
Bankructwo nigdy nie nastąpi

To, że ludzie będą mieć mniej emerytury to nic nie znaczy.


@acpiorundc: No to przecież o tym piszę, bordowy nicponiu. ZUS to nie jest żadna firma, żeby wyszedł prezes i powiedział, że od jutra nie będzie emerytur, bo ogłaszają upadłość. Gdyby był firmą, to już by dawno upadł, albo podwyższył składki vide podwyższenie wieku emerytalnego, a tak będą dosypywać z budżetu nawet jak proporcje będą 50%/50%.
  • Odpowiedz