Wpis z mikrobloga

@Salam-Abdul-Al-Stulejari: Nie wiem po co #!$%@?ć w to konfe skoro Oni sami byli za rozliczeniem PiS. W tym wszystkim smutne jest jedno. Wojenka między Tuskiem, a Kaczorem trwa w najlepsze, głupi lud się cieszy, bo ma igrzyska. A w tle przyjmuje się coraz "lepsze" prawo, które obniża konkurencyjność Polski. Zaniedbuje się kluczowe inwestycje i nie ułatwia się życia zwykłemu szaremu obywatelowi. Teatr trwa w najlepsze z tymi samymi aktorami co w
  • Odpowiedz
@Salam-Abdul-Al-Stulejari: A czyli jak ktoś jest opozycją i jest na przeciw obozu rządzącego to zaraz jest z PiSu? Zawsze myślałem, ze opozycja jest od tego aby weryfikować poczynania obozu rządzącego. Taka tania manipulacja w stylu kto nie z nami ten przeciwko nam.
  • Odpowiedz
@Salam-Abdul-Al-Stulejari: Chociażby przy Exspose, wówczas mocno pojechał po PiSie

@Profesor_Avenarius Bo tak powiedziało TVN? Ja nie odnoszę takiego wrażenia, wręcz przeciwnie. Powtarzają jak mantrę, że np za sytuacje z rolnikami odpowiada rząd PiSu w kontekście energii, również docinają PiSowi. Mnóstwo jest przykładów na to, ze konfa nie trzyma się za rączkę z PiSem. Nie jestem wyznawcą jedynej słusznej opcji ale prawda jest taka, ze mainstream narzucił już narracje jak mamy postrzegać
MxS89 - @Salam-Abdul-Al-Stulejari: Chociażby przy Exspose, wówczas mocno pojechał po ...
  • Odpowiedz
@Profesor_Avenarius: To jest jedyny słuszny przekaz, bo przecież gdyby tak Ci nie powiedzieli to byś nawet nie wiedział co o konfie myśleć. Gdybyś porównał program KO z programem PiSu to zauważyłbyś bardzo podobne założenia. Obie te partie mają praktycznie taki sam program i dlatego tak mocno na siebie nadają, bo walczą o te same zasoby. Patrząc po sposobie rządzenia, na jakich emocjach te partie grają śmiem twierdzić, ze mocniej w dupie
  • Odpowiedz
  • 0
@kvtasjusz-mgbewe nie, mówią że po robi nielegalnie rzeczy o których PiS mówi że są nielegalne. A to spora różnica. Generalnie wypowiedzi PiS rzadko kiedy opierają się o faktycznie obowiązujące akty prawne, a najczęściej o manipulacje. Zresztą okazuje się później, że sami postępowali w dokładnie ten sam sposób, który obecnie krytykują jak obez prawie. I konfederosja powtarza ten przekaz, wielokrotnie po prostu cytując i podając dalej kłamstwa i manipulacje PiSu.
  • Odpowiedz
@Fipaj heh a ty znowu swoje jak jednokomórkowy pisowski organizm. Juź ci odpowiadałem w innym wpisie - nie widzę żadnych akcji antytuskowych organizowanych przez oburzony platformerski elektorat brakiem realizacji jakichś 100 obietnic. Z reguły to trole szmateckiego czy konfiarze najbardziej o tym pieją, bo dzieki tym kiełbaskom wyborczym podkradł im troche plebsu. Ja nie mogę odpowiadać za innych, bo ja z realizacji rządu na który głosowałem jestem zadowolony i najważniejsze dla mnie
  • Odpowiedz
nie widzę żadnych akcji antytuskowych organizowanych przez oburzony platformerski elektorat brakiem realizacji jakichś 100 obietnic.


@Salam-Abdul-Al-Stulejari: przecież wyborcy PO = wyborcy PiS, to taka sama banda intelektualnych ziobr ¯\(ツ)/¯

heh a ty znowu swoje jak jednokomórkowy pisowski organizm


Hehe ale mi seba dowaliłeś, jacie, jak ja się po tym ciosie podniosę XD

Z reguły to trole szmateckiego czy konfiarze najbardziej o tym pieją, bo dzieki tym kiełbaskom wyborczym podkradł im
  • Odpowiedz