Wpis z mikrobloga

przecież wyborcy PO = wyborcy PiS, to taka sama banda intelektualnych ziobr ¯\(ツ)/¯


@Fipaj: Tak, ale zauważ że ta wersja rzeczywistości istnieje tylko w płaskich przysadkach mózgowych prawakopiteków

No, kredycik, który trzeba będzie spłacić XD


A ty myślałeś że Unia daje kase za darmo? xDDDD no jeżeli tak myślałeś i równolegle z tym krzyczysz o polexicie no to sry ale ci nie pomoge w dotarciu do najbliższej poradni
Tak, ale zauważ że ta wersja rzeczywistości istnieje tylko w płaskich przysadkach mózgowych prawakopiteków


@Salam-Abdul-Al-Stulejari: wiadomo, najlepsza jest rzeczywistość lewacka z pierdylionem płci, aktywiszczami, osobiszczxmi, terrorem covidowym, zielonymi ładami, promowaniem ideologii LGBT oraz stawianiem aborcji czy praw tfu g**w ponad gospodarką czy ekonomią.

A ty myślałeś że Unia daje kase za darmo? xDDDD

Przecież napisałem, że to kredyt, nigdzie nie napisałem, że "Unia da za darmo" - tak sądzą
@KlapekZwyczajny sranie to co najwyżej lewakom na ryj zresztą lubicie udziwnienia. A to naiwniaki Tuska koniecznie by chcieli alby Konfederaci byli z pisem aby takie naiwniaki myślały że PiS to prawica.
Polecam sprawdzić (choć pewnie to zbyt trudne dla takiego naiwniaka) kto najczęściej głosował z pisem XDDDD zaorany kolejny lewak, łatwo to przychodzi bo coraz to głupsze jednostki na lewatywie
@KlapekZwyczajny możesz przegrywie co najwyżej komentarz napisać na wykopie. Prawda jest taka że polityczny który rządzą mają cię jeszcze bardziej w dupsku niż ja.
XDDDD jak się podnieciłeś że będziesz wkoncu coś znaczyć a tu jednak lipa XDDD dalej jesteś zerem