Wpis z mikrobloga

Zawsze mnie ciekawiło, jak manager pokroju Ancelottiego, Mourinho, Pepa, czy Kloppa radziłby sobie w naszej lidze kartoflanej.
Cudownie byłoby oglądać takie roczne igrzyska #!$%@? - zatrudnić najlepszych trenerów świata do eklapy na sezon i patrzeć jak z każdym meczem tracą chęci do życia
#pilkanozna #przemyslenia #mecz
  • 8
  • Odpowiedz
@pq18: mi się zdaje że Klopp czy Mou by sobie poradził jeszcze, ale taki Guardiola to by była tragedia. Case Emery'ego ale w drugą stronę, czyli mocny w mocnych, słaby w słabych. Tak samo jest pewnie cała masa trenerów która radziłaby sobie w topowych klubach, ale przez to że są w słabych to nie ma szans by otrzymali taką szansę.
  • Odpowiedz
@pq18: no jak to jak? Jakby chłopaki zobaczyli ile trzeba trenować, to po miesiącu jeden z drugim musiałby pakować walizę, bo miałby takie wyniki, że byłby na wylocie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@pq18: W polskiej lidze był Staszek Cz. w Legii, był Pacheta w Koronie, czy był w Białymstoku i Gdańsku Piotr Nowak, co był bliski posady trenera reprezentacji USA, czy nawet Kasperczak z mocnym nazwiskiem jak na polskie warunki, w Wiśle i w Górniku, a morał jest bardzo prosty-trener nie zrobi z przeciętniaków na miarę gry w C.C., prześmiewczo nazywanym Pucharem Biedronki, zespół na miarę LM bez konkretnych wzmocnień. Legia co grała
  • Odpowiedz
@NicolasLatifi: Pelna zgoda. Czasami slychac argument, ze u nas tez przeciez pilkarze maja ostre treningi. Smuda np. byl znany z ciezkich przygotowan zima. Ale moim zdaniem to wslasnie chodzi o to, ze taki Klopp bedzie oczekiwal maksymalnego zaangazowania w meczu. Juz sam fakt ciezkiego treningu nie wystarcza w dzisiejszych czasach.
A u Kloppa? Nie jezdzisz na dupie to wiecej nie zagrasz
  • Odpowiedz
Jakby chłopaki zobaczyli ile trzeba trenować, to po miesiącu jeden z drugim musiałby pakować walizę, bo miałby takie wyniki, że byłby na wylocie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@Dawul: w każdej innej branży owszem, ale nie w piłce. W piłce zagrają pod zwolnienie trenera i trener wyleci bo nie da się wywalić kilkunastu
  • Odpowiedz
@NicolasLatifi: chodziło mi oczywiście o to że zagraliby pod zwolnienie trenera i to trener musiałby pakować walizę, jeden z drugim miałem na myśli każdego z tych topowych, który trenowały polski klub ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz