Wpis z mikrobloga

@CreaOnion: Nie wiem jakim cudem masz tam w ogóle dostęp do tego. Ja nawet jak w ukrainę klikam, to mnie wywala do stronki z kontem i mam tylko "The best way to find immediate answers is to visit our FAQs.".
  • Odpowiedz
@Dzokatazullo: Ja przeszedłem przez to, co masz na screenie. Teoretycznie powinienem móc kupić bilety na mecze ukrainy, ale nawet ich nie widzę. Ale i tak #!$%@? w te bilety, skoro nie mogę kupić również biletu dla swojej, tylko ona sama musi. Bezsens w #!$%@?
  • Odpowiedz
@Dzokatazullo: "
Can I buy tickets on behalf of someone else?
No. Tickets are for personal use of the ticket buyer and their guest(s) only, and neither the ticket buyer nor their guest(s) may sell, offer for sale, auction or otherwise resell tickets outside of UEFA’s official programmes."

Czyli przy zakupie drugiego biletu teoretycznie jednak można chyba podać "goscia", ale #!$%@? wie
  • Odpowiedz
@extaza161: dzieki za to info. Jak kupuje na Bundeslige czy Eurolige w DE, to zawsze podaje imie i nazwisko drugiej osoby. Zawsze no problem. Wiec licze, ze jednak tutaj jest tak samo, co wynika z tej informacji.
  • Odpowiedz