Wpis z mikrobloga

W ogóle sposób podejścia do komisji i przygotowanie już dużo mówi:
Kwiatkowski jebnął prezentacje na pół godziny, elegancko przygotowany, pamięta wydarzenia z 2017

Kaczyński: nie pamiętam, to jest nieistotne, to dla polskiej racji stanu, pan jesteś naleśnik i członek hehe ale mu pojechałem
#sejm #polityka
  • 12
  • Odpowiedz
  • 385
@robert_blaszczykowski: Co z tego, jak internet okrzyknął Kaczyńskiego wygranym komisji i że całkowicie ją zmiażdżył xD Dopóki ludziom będzie imponować chamstwo i prostactwo to nigdy jako cywilizacja nie pójdziemy do przodu.
  • Odpowiedz
@Koziom: To nie tyle Kaczyński ją wygrał co komisja przegrała. Bodaj tylko jeden człowiek z komisji nie patyczkował się z kaczyniakiem. Cała reszta była mniej lub bardziej pobłażliwa.
  • Odpowiedz
  • 2
Moze mi ktoś krótko wyjaśnić o co chodzi z tym naleśnikiem? Pałowali sie do tych naleśników, ale nie mam pojęcia skąd sie to wzięło i do kogo piło
  • Odpowiedz
@omezrP: Poseł Nowoczesnej Witold Zembaczyński w przeszłości prowadził naleśnikarnię. Z czasem sprzedał restaurację innemu przedsiębiorcy. - Prowadziłem rentowny biznes, który przynosił zyski. Sprzedałem go innemu przedsiębiorcy, gdy podjąłem decyzję o zmianie życiowych priorytetów - mówił w 2019 roku.

Poseł Suwerennej Polski Janusz Kowalski twierdził jednak, że biznes polityka "padł". - Jakim pan musiał naprawdę być przedsiębiorcą, że pan nawet naleśnikarni nie potrafił utrzymać? - pytał na antenie Radia Opole. Stwierdził,
  • Odpowiedz
Co z tego, jak internet okrzyknął Kaczyńskiego wygranym komisji i że całkowicie ją zmiażdżył xD


@Koziom: nie zmiazdzyl ale skutecznie odwalili szopkę, a Sroka nie ogarniała co może zrobić.

A połowa komisja to byly byle pisorki mające dalej sentyment do prezesa
  • Odpowiedz
@Koziom: ja kaczora to bym się pozbył z polityki przy pierwszej możliwości ale obiektywnie patrząc ośmieszył komisję, na ich własne życzenie; nieprzygotowani, wchodzący w utarczki słowne i zembaczynski cały czerwony po każdym pstryczku w nos. Zwyczajnie wyglądali na zdenerwowanych a Kaczor na luzie odpowiadał z uśmiechem na twarzy i ripostami.
  • Odpowiedz