Wpis z mikrobloga

- Proszę Państwa, Krzysio będzie spożywał. Tutaj mamy… z karton mleka, k**. Jest dużo, nie! No jest k dużo! Na barłogu, może z bliska zobaczycie jego stan techniczny. Zajisty, k**. Sprzedaż, k, dzwońcie pod 0-700, pytajcie o… pytajcie o barłoga. K, szybkę żem opluł aż. No proszę państwa, same pimple, nie. Ch, k**, stan idealny. Dobra, sweterek nowy k… i Pan Krzysio, no k! I jedziemy! DAWAJ MANIEK! DAWAJ MANIEK, TO JUŻ SIĘ KAMERUJE!
– Łech, k
, cukier mi skoczył bardzo… cukier mi wywaliło!
– Ch
z cukrem, dawaj!”
[mlask, mlask, gul, gul, gul, gul.....łeeeech!]
– AŁA K** RZECZYWIŚCIE. K, AŁA, JAK MNIE WSZYSTKO BOLI. AŁA, AŁA K. AŁA. AŁA. AŁA.”
– O k
, co Ty żeś odje*! #kononowicz #patostreamy
NicolasLatifi - - Proszę Państwa, Krzysio będzie spożywał. Tutaj mamy… z karton mleka...

źródło: 2ebec79fd2b6aa2b47f4ab41ac21a86a67e86ea3bb56672d012454a73251681e

Pobierz
  • 8
@NicolasLatifi: Ok, zweryfikowałem, rana rozpoczęła proces gnicia autentycznie, jako że panuje tam jeden wielki chlew i gnój, niedługo pojawią się małe larwy. Wybornie, lekarz z Warszawy nie wystarczy bo to już co jest kwalifikuje się do leczenia chirurgicznego. Chyba że położą misia na stole obok akwarium i będą czyścić rane, bo miś nie chce do szpitala.
piSSowiec39 - @NicolasLatifi: Ok, zweryfikowałem, rana rozpoczęła proces gnicia auten...

źródło: Screenshot_20240327_114157_app.revanced.android.youtube_edit_791147681753237

Pobierz
w tym filmie gladiatorze ten murzyn przeżuł chyba chleb i przyłożył maximusowi do rany i zrobiły się larwy i oczyściły ranę. Aron mógłby nawiązać do tego i nagrać film :)


@Ivan_Sekal: krzysiu przecież z tatusiem byli w Koloseum, a na Circus Maximus nawet wygrali wyścig rydwanów - oni na świniach vs reszta z konnymi rydwanami. Tak! Tak było, tak! ( ͡° ͜ʖ ͡°)